خانه / باتری / باتری یو پی اس لانگ تولید ویتنام

باتری یو پی اس لانگ تولید ویتنام

باتری یو پی اس لانگ تولید شده در شرق آسیا، محصول کشور تایوان می باشد. قیمت باطری یو پی اس لانگ با داشتن تیم تحقیقاتی موثر از سال ۱۹۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات باتری یو پی اس لانگ گوشه ای از باتری های تولیدی این شرکت می باشد. باطری یو پی اس لانگ ویژگی های استاندارد یک باتری یو پی اس را دارا است.

باتری یو پی اس لانگ تولید ویتنام

باتری یو پی اس لانگ تولید ویتنام

باتری یو پی اس لانگ تولید ویتنام

باتری یو پی اس لانگ محصول کشور تایوان بیش از بیست سال است کار خود را به عنوان تولید کننده باتری آغاز کرده است. باتری های شرکت لانگ در واقع محصول کارخانه کونگ لانگ می باشد. ولی در بازار تجاری ایران با نام لانگ شناخته می شود. شرکت باتری سازی کونگ لانگ در بخش طراحی و تولید باتری بسیار با برنامه پیش آمده است و در عرض ده سال توانسته محصولات خود را در بازار های اروپایی و آسیایی به فروش برساند و خط تولید خود را گسترش دهد.

در صنعت تجارت باتری، باتری یو پی اس لانگ اکنون دارای جایگاه خوبی است و در بازار ایران هم خریدار باتری یو پی اس اشتیاق به خرید این باتری دارد و این نشان از کیفیت محصول می دهد.

ویژگی های باتری یو پی اس لانگ از نگاه کارشناس فنی

ویژگی های باتری یو پی اس لانگ از نگاه کارشناس فنی

شرکت کونگ لانگ با اتکا به دانش متخصصان طراحی باتری یو پی اس خود توانسته باتری یو پی اس هایی با طول عمر بالاتر و بهره وری بیشتر تولید کند. باتری یو پی اس لانگ در تولید انواع مختلف باتری، اعم از سیلد اسید مرطوب و باتری خشک ژلی و تکنولوژی جذبی شیشه استفاده می کند.

تعداد سیکل شارژ و دشارژ باتری یو پی اس لانگ با توجه به طراحی دقیق و آزمایشات متعدد در واحد آزمایشگاه بسیار مطلوب می باشد ضمنا این شرکت در استاندارد خود قید کرده است هیچ محدودیتی در جابجایی هوایی باتری های ساخت این شرکت وجود نداردو با پیشرفت در عرصه تولید باتری یو پی اس توانسته میزان خود تخلیه باتری های تولیدی خود را به صفر برساند.

باتری یو پی اس لانگ یا باتری ایرانی؟

باتری یو پی اس لانگ یا باتری ایرانی؟

باتری یو پی اس لانگ یا باتری تولید ایران؟ شاید این سوالی باشد که در شرایط کنونی در ذهن برخی از خریداران شکل بگیرد. اما اگر همانند باتری یو پی اس لانگ از باتری یو پی اس صبا باطری حمایت صورت می گرفت و مدیریت بهتری در تولید این کارخانه انجام می گرفت شاید اکنون باتری یو پی اس صبا جای باتری یو پی اس لانگ را گرفته بود.

امید آن است محصولات شرکت صبا باتری به عنوان تولید کننده ایرانی باتری یو پی اس بتواند در عرصه های بین المللی بدرخشد و جای پای سایر محصولات و کالای ایرانی را به بازارهای جهانی باز کند. شرکت ویرا صنعت ارائه دهنده انواع باتری یو پی اس تولید ایران و وارداتی با بهترین قیمت بازار می باشد.

فروش اینترنتی باطری یو پی اس ups لانگ

فروش اینترنتی باطری یو پی اس ups لانگ

قیمت باطری لانگ با توجه به رویکرد شرکت مهندسی ویرا صنعت بسیار مناسب شده است. با خرید مستقیم باتری یو پی اس از وارد کننده این باتری و عرضه اینترنتی باتری یو پی اس لانگ توسط گروه ویرا صنعت این مهم محقق شده است. خریدار باتری یو پی اس می تواند قیمت انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت را با تماس با واحد فروش شرکت اخذ کند و خرید خود را ثبت نماید.

قیمت فروش باتری یو پی اس لانگ توسط این شرکت در حد قیمت عمده فروشی می باشد ضمنا می توانید با خرید از این شرکت ضمانت پس از فروش باتری های لانگ را دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش باتری یو پی اس

مرکز فروش باتری یو پی اس ups در ایران

در مرکز فروش باتری یو پی اس انواع باتری یو پی اس از جمله باتری …