خانه / یو پی اس / توزیع و تولید یو پی اس در ایران

توزیع و تولید یو پی اس در ایران

تولید یو پی اس توسط برندهای معتبری در ایران انجام می شود. بخش بزرگی از این تولیدات ups صرفا مونتاژ قطعات اروپایی یا چینی هستند که با برندی ایرانی در بازار عرضه می شوند. تجهیزات یو پی اس اعم از شارژر، باتری یو پی اس و اجزای دیگر غالبا وارداتی هستند. تنها یو پی اس تولید داخل که از همه قدمت بیشتری دارد یو پی اس فاراتل است.

توزیع و تولید یو پی اس در ایران

تولید یو پی اس ایرانی

تولید یو پی اس در ایران

تولید یو پی اس شاید در نگاه اولیه کار ساده و پیش پا افتاده ای به نظر برسد اما در حقیقت بازار تجاری خرید و فروش یو پی اس در جهان نشان از آن دارد که هر کشوری قادر به تولید یو پی اس وطنی نیست. تولید یو پی اس در ایران ابتدا به ساکن توسط شرکت کارخانجات فاراتل اتفاق افتاد که به واسطه استفاده از نیروهای با استعداد دانشگاهی توانست جا پای تولید کنندگان یو پی اس بگذارد.

در ادامه شرکت های دیگری همچون تکام، فاران، آلجا، هژیر صنعت اقدام به تولید یو پی اس کردند باور خوش بینانه این است که همه ی این شرکت ها یو پی اس تمام ایرانی تولید می کنند اما واقعیت امر نمی تواند اینگونه باشد. چون تکنولوژی ساخت تمام بخش های یو پی اس را نداریم.

اجزای اصلی یو پی اس های معمول در بازار عبارتند از: رکتیفایر یا یکسو کننده، اینورتر، باتری ها و کلید بای پس که هم می تواند داخل یو پی اس هم خارج آن نصب شود.

یکی از باتری یو پی اس های ایرانی که می شناسیم باتری یو پی اس صبا باتری است که هم در زمینه باتری های خودرویی هم باتری یو پی اس فعالیت دارد.

تولید کننده یو پی اس نمی تواند فن آوری تمامی اجزای یو پی اس را داشته باشد زیرا بدست آوردن تکنولوژی هزینه هایی زیادی در پی دارد و تامین قطعات آماده در کوتاه مدت صرفه اقتصادی بیشتری برای تولید کننده دارد.

توزیع یو پی اس در ایران

توزیع یو پی اس در ایران

گروه بازرگانی ویرا صنعت با داشتن واحد تخصصی فروش یو پی اس، توزیع یو پی اس به سراسر کشور را در دستور کار خود دارد. قیمت ارائه شده از سوی این شرکت می توان گفت بهترین قیمت بازار می باشد. ضمانت پس از فروش معتبر به همراه خدمات مشاوره ای رایگان گامی مهم برای آرامش خیال مشتریان محترم بوده است.

تولید یو پی اس در ایران توسط شرکت های مختلفی با برندهای متنوعی انجام می شود. شرکت هایی نظیر فاراتل، فاران، آلجا، تکام، هژیر صنعت و سایر برندها به دنبال ارائه محصول با کیفیت تر با قیمت مناسب تر هستند اما اینکه کدام یک موفق تر عمل کرده اند با نگاهی به کشش و علاقه بازار متوجه این موضوع می شویم.

گروه ویرا صنعت با برقراری همکاری با تولید کننده یو پی اس به دنبال عرضه و توزیع یو پی اس ایرانی در بازار کشور می باشد.

شما خریدار محترم یو پی اس می توانید جهت ثبت خرید UPS، استعلام قیمت یو پی اس با همکاران ما در بخش فروش شرکت تماس برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت یو پی اس اداری

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

قیمت یو پی اس اداری باتوجه به اینکه برای چه مصرف کننده های قرار است …