خانه / کابینت باتری / تولیدات سازنده معتبر کابینت باتری و رک

تولیدات سازنده معتبر کابینت باتری و رک

یو پی اس، باتری یو پی اس و کابینت باتری را می توانید از طریق این شرکت بدون واسطه خرید کنید. همکاری تجاری شرکت ویرا صنعت با سازنده کابینت باتری یو پی اس باعث رضایت مشتری از نظر کیفیت، استاندارد و هم قیمت کابینت باتری می شود. انواع کابینت باتری یو پی اس، رک باتری توسط سازنده کابینت باتری با کیفیت عالی تولید می شود.

تولیدات سازنده معتبر کابینت باتری و رک

تولید کابینت باتری استاندارد

تولید کابینت باتری استاندارد

سازنده کابینت باتری باید طبق استانداردی خاص محصولات خود را تولید کند زیرا اگر استاندارد را رعایت نکند بازخورد مثبتی دریافت نخواهد کرد. ابعاد کابینت باتری و رنگ کابینت باتری دارای استاندارد مشخصی هستند.

سازنده کابینت باتری و رک باتری برای تولید کابینت باتری یو پی اس با توجه به ابعاد باتری ها در بازار اقدام به این کار می کند. در واقع عرف بازار بر ساخت کابینت باتری یک طبقه، دوطبقه و چند طبقه می باشد.
در ادامه به ابعاد استاندارد کابینت باتری‌های موجود در بازار می پردازیم و یک خبر خوب که در ادامه خدمتتان عرض می کنیم.

ابعاد کابینت باتری استاندارد

ابعاد کابینت باتری استاندارد

ابعاد کابینت باتری یو پی اس یا رک باتری ساخته شده توسط سازنده کابینت باتری می تواند طبق نظر شما تغییر کند اما اینکار هزینه های طراحی و زمانبر بودن انجام پروسه را به دنبال دارد. پس اگر به دنبال تعداد بیشتر از ده عدد کابینت باتری هستید به سراغ ابعاد مورد نظر خود بروید در غیر این صورت پیشنهاد ما این است که از ابعاد کابینت باتری عرف استفاده نمایید.

مثلا ابعاد کابینت باتری سه طبقه استاندارد در حدود ۱۰۰۰x400x550mm می باشد البته این ابعاد خارجی می باشد و برای باتری یو پی اس های استاندارد ساخته شده ظرفیت ۹ عدد باتری ۶۵ آمپر، ۱۶ عدد باتری ۲۸ آمپر و ۳۲ عدد باتری ۱۸ آمپر را دارا می باشد.

رنگ پودری الکترواستاتیکی و استفاده از ورق آهن روغنی از دیگر ویژگی های تولیدات سازنده کابینت باتری این شرکت می باشد. رنگ کابینت باتری های تولید در سه رنگ مشکی، طوسی و کرم قابل عرضه است.

تولیدات سازنده کابینت باتری و رک

تولیدات سازنده کابینت باتری و رک

شرکت ویرا صنعت الکتریک، کابینت باتری با بهترین قیمت بازار را ارائه می دهد. گروه فنی ویرا صنعت این فرصت را برای خریدار کابینت باتری فراهم آورده است تا در صورت نیاز کابینت باتری سفارشی خود را با ابعاد دلخواه به ثبت برساند تا توسط سازنده کابینت باتری تولید شود.

تولیدات سازنده کابینت باتری و رک با کیفیت بالا تولید می شود. قیمت انواع کابینت باتری تولیدی از قیمت های موجود در بازار کمتر است. علت اصلی این مسئله بهره وری بالای گروه تولیدی و حجم سفارش بالا از سوی خریداران کابینت باتری می باشد.

تولید کابینت باتری ups بعد از مرحله طراحی کابینت باتری می باشد. طراحی کابینت باتری توسط گروه فنی شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

فروش کابینت باتری

فروش کابینت باتری

فروش کابینت باتری به صورت عمده و جزئی صورت می گیرد. اگر ابعاد کابینت باتری مورد نظرتان را در جدول پیدا نکردید نگران نباشید، سازنده کابینت باتری با طراحی جدید می تواند محصول شما را تولید کند.

شرکت مهندسی ویرا صنعت این نوید را به شما می دهد، خرید کابینت باتری ارائه شده توسط این شرکت هم از نظر کیفیت و هم از نظر مالی کاملا مقرون به صرفه است. برای مشاوره و ثبت خرید کابینت باتری مورد نظر خود کافی است با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابینت باتری شیراز

خرید و سفارش کابینت باتری Ups در شیراز

فروش کابینت باتری شیراز توسط گروه ویرا صنعت با تنوع در ارائه محصول و کیفیت …