خانه / یو پی اس / لاین اینتراکتیو / خرید و فروش قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو تک فاز

خرید و فروش قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو تک فاز

قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو به نسبت قیمت یو پی اس آنلاین بسیار پایینتر است و نسبت به قیمت یو پی اس آفلاین به دلیل نوع تکنولوژی آن که پیشرفته‌تر است، بالاتر می‌باشد.
برای دریافت قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو می‌توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما، از قیمت به روز این دستگاه اطلاعات کسب فرمائید.

خرید و فروش قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو تک فاز

دستگاه یو پی اس چیست؟

دستگاه یو پی اس چیست؟

امروزه به دلیل نوسانات شدید برقی که داخل برق شهر وجود دارد، باعث شده که به بسیاری از تجهیزات الکترونیکی و یا تجهیزات برقی خسارت وارد شود و در بسیاری از موارد استفاده از آن دیگر غیر ممکن باشد.
به همین دلیل تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی به این فکر افتادند تا تجهیزی را روانه بازار کنند تا بتواند نوسانات و نویزهای داخل برق شهر را حذف کرده و برقی بدون اعوجاج را به تجهیزات الکتریکی برساند.

یو پی اس به دلیل اینکه برای مصارف مختلف استفاده می‌شود دارای نوع و تکنولوژی‌های متفاوتی است، تا تمام متقاضیان این محصول بتوانند از دستگاه یو پی اس برای تجهیزات الکتریکی حساس خود استفاده کنند.

تفاوت انواع یو پی اس

تفاوت انواع یو پی اس

تقسیم بندی دستگاه یو پی اس به چند مورد است، یکی از آن تقسیم بندی‌ها براساس فاز مصرفی دستگاه است. بدین صورت که برای تجهیزات تک فاز باید از یو پی اس تک فاز استفاده کرد و برای تجهیزات سه فاز باید از یو پی اس سه فاز استفاده کرد.

دیگر عاملی که باعث تقسیم شدن انواع یو پی اس می‌گردد، نوع ساخت آنها یا همان انواع تکنولوژی ساخت است، دستگاه یو پی اس بر سه نوع تکنولوژی ساخت تولید می‌گردد که در ذیل به آنها اشاره می‌کنیم:

  1. یو پی اس آفلاین
  2. یو پی اس لاین اینتراکتیو
  3. یو پی اس آنلاین

هرکدام از تکنولوژی‌های فوق برای کاربرد خاصی منظور شده است که در ذیل بصورت خلاصه گفته می‌شود.
یو پی اس آفلاین اصولأ برای تجهیزات که اونقدری به نوسانات برق حساس نیستند استفاده می‌شود.
یو پی اس لاین اینتراکتیو برای تجهیزاتی که تقریبأ حساس هستند و یو پی اس آنلاین که پیشرفته‌ترین نوع تکنولوژی یو پی اس است برای تجهیزات که بسیار حساس هستند و نباید حتی در حد چند ثانیه هم بی برق شوند.

تفاوت یو پی اس آفلاین و لاین اینتراکتیو

تفاوت یو پی اس آفلاین و لاین اینتراکتیو

برای اینکه دقیقتر تفاوت دو نوع تکنولوژی یو پی اس آفلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو را بدانید شما را به به خواندن بقیه مقاله دعوت می‌نماییم.

یو پی اس آفلاین در واقع مستقیمأ برق شهر را بدون هیچگونه پاک سازی در باتری خود ذخیره می‌کند و در هنگام بی برقی از ذخیره برق استفاده می‌کنند. اما در مقابل با تعبیه کردن استابلایزر در خروجی یو پی اس لاین اینتراکتیو، امکان پاک سازی فراهم شده است.

هر دو تکنولوژی یو پی اس آفلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو برای وارد شدن به مدار برق هنگام بی برق شدن تجهیزات دارای تاخیر ۴ الی ۱۵ میلی ثانیه‌ای هستند.

قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو

قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو

قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که یکی از آنها توان یو پی اس لاین اینتراکتیو است.
یکی از عوامل دیگری که بر قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو تاثیر می‌گذارد، برند یو پی اس می‌باشد که قیمت یو پی اس ایرانی به مراتب مناسبتر از قیمت یو پی اس خارجی است.

از عوامل دیگری که بر قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو تاثیر می‌گذارد، نوع شکل موج خروجی است، همانطور که میدانید شکل موج هرچقدر به شکل سیسنوس شباهت داشته باشد گرانتر است، به همین دلیل قیمت یو پی اس سینوسی از قیمت یو پی اس شبه سینوسی گرانتر است.

برای دریافت قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو، قیمت یو پی اس آنلاین یا قیمت یو پی اس ۲۰kva می‌توانید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید و از مشاوره و راهنمایی آنها برای خرید یو پی اس لاین اینتراکتیو بهره‌مند گردید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت ups

لیست قیمت ups و متعلقات یو پی اس

برای دریافت لیست قیمت یو پی اس بهتر است به یک مرجع فروش یو پی …