خانه / یو پی اس / آفلاین / خرید یو پی اس برای کامپیوتر و تجهیزات آزمایشگاهی

خرید یو پی اس برای کامپیوتر و تجهیزات آزمایشگاهی

خرید یو پی اس برای کامپیوتر در ادارجات دولتی و خصوصی در اولویت قرار گرفته است. بسیاری از واحدهای شرکت که اساس کار و بازدهی آنها با انرژی برق رابطه مستقیم دارد به دنبال منبع اضطراری برق هستند.در آزمایشگاه ها، اتاقهای عمل، بیمارستان، صنعت هواپیمایی حتی در صنایع نظامی برای کامپیوتر و اتاق سرور از یو پی اس استفاده می‌کنند.

خرید <a href=یو پی اس برای کامپیوتر و تجهیزات آزمایشگاهی” class=”wp-image-616″/>

یو پی اس دستگاه ذخیره برق اضطراری

 <a href=یو پی اس دستگاه ذخیره برق اضطراری ” class=”wp-image-617″/>

خرید یو پی اس برای کامپیوتر ضروری است؟ یو پی اس چیست؟ تجهیزات یو پی اس چگونه برق را ذخیره می کنند؟ بسیاری از این سوالات را حتما شنیده اید. اگر به دنبال راهنمای خرید یو پی اس هستید اگر برای شما سوالاتی در زمینه یو پی اس مطرح است شما را دعوت می کنم این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

یو پی اس دستگاه ذخیره یا منبع تغذیه بدون وقفه برق می باشد. اساس کار یو پی اس به واسطه اینورتر، باتری ها و رکتیفایر می باشد اما دستگاه یو پی اس به همین قسمت ها خلاصه نمی شود.
شارژر و کلید بای پس و حتی کابینت باتری یو پی اس می تواند از تجهیزات یک سیستم یو پی اس باشد.  

خرید یو پی اس دستگاه ذخیره برق برای مصارف خانگی بیشتر برای کامپیوتر، تلویزیون و یا سیستم روشنایی می باشد البته این به نیاز شما قابل تغییر است چون یو پی اس با توان های بالاتر هم موجود است. یو پی اس برای کامپیوتر یا تلویزیون LED منزل یو پی اس های کوچکی هستند و فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند.

ابعاد انواع یو پی اس

ابعاد انواع یو پی اس

ابعاد یو پی اس ها بیشتر به این بستگی دارد که توان آن ها چقدر است و آیا باتری یو پی اس داخلی است یا در بیرون از آن نصب می شود. یو پی اس های خانگی پیشنهادی ما یو پی اس هایی با باتری داخلی است که طراحی زیبایی دارند و فضای زیادی با توجه به توان پایین اشغال نمی‌کنند.انواع یو پی اس های موجود در بازار در سه نوع زیر تقسیم می شوند:

  • یو پی اس رومیزی
  • یو پی اس ایستاده یا TOWER
  • یو پی اس رکمونت یا RACKMOUNT

مورد دیگری که باید خاطرنشان شویم مدت زمان پشتیبانی یو پی اس می باشد. یعنی نیاز دارید یو پی اس مورد نظر شما تا چه زمانی بعد از قطع برق سیستم های شما را پشتیبانی کند. فارغ از ابعاد دستگاه یو پی اس این موردی مهم است. مثلا اگر یو پی اس برای کامپیوتر می خواهید نیاز شما به چه مدت برق اضطراری است فقط برای ذخیره کردن اطلاعات برق نیاز دارید یا می خواهید برای ساعاتی مشخص به کار خود ادامه دهید با وجود قطع برق؟

مدت زمان پشتیبانی یو پی اس را چطور محاسبه کنیم؟

مدت زمان پشتیبانی یو پی اس را چطور محاسبه کنیم؟

مدت زمان پشتیبانی یو پی اس برای کامپیوتر و سایر تجهیزات منوط به این است که توان یو پی اس مورد نیاز خود را ابتدا پیدا کنید. یعنی مجموع توان دستگاه هایی را که می خواهید تحت پشتیبانی برق اضطراری باشند را جمع کنید.

این مجموع را بر پاور فاکتور دستگاه یو پی اس تقسیم کنید (لازم به ذکر است هر دستگاه یو پی اس دارای یه پاور فکتور است که از سوی سازنده اعلام می شود)، این عدد محدوده ی توان یو پی اس شماست و نظر ما این است که محدوده توان را بیشتر بگیرید و این عدد را در ۱٫۳ ضرب کنید تا اگر بعدا خواستید تجهیزی را اضافه کنید به مشکل نخورید.

برای مدت زمان پشتیبانی یو پی اس هم احتیاج دارید آمپر ساعت باتری یو پی اس مورد نیاز را حساب کنید تا در صورت نیاز باتری اضافه کنید. برای این کار یک کسر تشکیل دهید و در صورت کسر، میزان بار مصرفی را در مقدار زمان مورد نیاز ضرب کنید و در مخرج کسر پاور فکتور دستگاه را در عدد ثابت ۶۰ و در تعداد باتری دستگاه و ولتاژ باتری ضرب کنید نتیجه جواب این کسر مقدار آمپر ساعت باتری های مورد نیاز شما را نشان می دهد.

خرید یو پی اس برای کامپیوتر با بهترین قیمت بازار

خرید یو پی اس برای کامپیوتر با بهترین قیمت بازار

تا به اینجا هر اطلاعاتی که برای خرید یک یو پی اس برای کامپیوتر یا هر تجهیز دیگری لازم بوده گفته شده است. اما در ادامه بحث ما به قیمت یو پی اس کامپیوتر که بخشی از پروسه خرید یو پی اس است حال اینکه یو پی اس ایرانی می خواهید یا خارجی از چه برندی می خواهید یو پی اس خریداری کنید این موارد به بودجه و هزینه شما بستگی دارد.

این شرکت با تعداد محدود یو پی اس های ایرانی را زیر قیمت بازار ارائه می دهد و برای مشتریان خود تخفیف های عالی در نظر گرفته است. خریداران عمده یو پی اس علاوه بر این تخفیف خدمات ویژه دیگری را هم دریافت می کنند. اگر تمایل به خرید یو پی اس های APC،  Toshiba یا سایر برندهای معتبر جهانی را دارید باز هم این وعده را به شما می دهد بهترین و ارزانترین قیمت بازار توسط این شرکت ارائه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت یو پی اس اداری

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

قیمت یو پی اس اداری باتوجه به اینکه برای چه مصرف کننده های قرار است …