خانه / یو پی اس / شرکت های وارد کننده یو پی اس و تولید ups

شرکت های وارد کننده یو پی اس و تولید ups

شرکت های وارد کننده یو پی اس در کشور ایران تعداد محدودی می‌باشند و سایر شرکت های فروش یو پی اس اصولأ شرکت واسطه هستند و با قرار گرفتن بین شرکت وارد کننده یو پی اس و خریدار یو پی اس محصولات یو پی اس را به فروش می‌رساند. شرکت ویرا صنعت یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده یو پی اس است.

معرفی شرکت های وارد کننده یو پی اس و تولید کننده ups

شرکت تولید کننده یو پی اس

شرکت تولید کننده یو پی اس

امروزه در کشور ایران در کنار شرکت های وراد کننده ups بسیاری از تولیدکنندگان فعالیت خود را در زمینه تولید دستگاه یو پی اس آغاز کرده‌اند و توانسته اند که سهم زیادی از بازار را از آن خود کنند.

از مهمترین تولید کنندگان یو پی اس در داخل کشور ایران می‌توان به شرکت فاراتل، تکام، هژیر صنعت و سایر برندهای تولید شده در کشور ایران اشاره نمود.

در سالهای اخیر کشور ایران از نظر صنعت الکتریک بسیار پیشرفت کرده است و از آنجاکه سیستم های الکتریکی حساسی در صنعت ایران بکار گرفته شده است، حفاظت از آنها در برابر نوسانات برق بسیار حائز اهمیت است.

تمام بیمارستانها، آزمایشگاه، کارخانجات، پالایشگاه ها، سرور بانکها و تمام مکانهای که تجهیزات الکتریکی آنها باید برق بدون وقفه داشته باشند، نیازمند سیستم برق هوشمند هستند که در همه زمانها و بدون وقفه برق سیستم را تامین کند.

به همین دلیل تولیدکنندگان ایرانی در صنعت الکتریک شروع به تولید انواع یو پی اس با تکنولوژی روز دنیا کردند و توانستند محصولات یو پی اس ایرانی را با کیفیت قابل مقایسه با نمونه خارجی وارد بازار کنند.

معرفی شرکت های وارد کننده یو پی اس

معرفی شرکت های واردکننده یو پی اس

در ابتدا قبل از ظهور شرکت های تولید کنندگان یو پی اس، بسیاری از شرکت های وارد کننده یو پی اس ، انواع یو پی اس از جمله یو پی اس چینی، یو پی اس ایتالیایی، آمریکایی و سایر کشورهای دنیا را وارد کشور ایران کردند. از جمله نمونه یو پی اس های خارجی می‌توان به برندهای ذیل اشاره نمود:

  • یو پی اس APC
  • یو پی اس اگزیم پاور
  • یو پی اس Best Power
  • یو پی اس Inform
  • یو پی اس لگراند
  • یو پی اس ایتالیایی Astrid

یو پی اس فاراتل یکی از معدود برندهای تولید یو پی اس در ایران است که تمام محصولات روز در دنیا را توسط متخصصی ایرانی تولید کرده‌اند و توانسته است که جایگزین برندهای خارجی با قیمت بسیار مناسب گردد.

همچنین شرکت هژیر صنعت اولین تولید کننده یو پی اس رومیزی با باتری داخلی و شکل موج سینوسی را تولید کرده است.

همانطور که مشاهده کردید تولید کنندگان یو پی اس در داخل ایران، تمام محصولات یو پی اس و استابلایزر خود را با تکیه بر دانش فنی جوانان ایرانی طراحی و تولید کرده‌اند و در برابر نمونه های خارجی قیمت بسیار پایینتری دارند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت یو پی اس اداری

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

قیمت یو پی اس اداری باتوجه به اینکه برای چه مصرف کننده های قرار است …