خانه / استابلایزر / عرضه بهترین قیمت استابلایزر تک فاز

عرضه بهترین قیمت استابلایزر تک فاز

استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ دارای انوع مختلفی است. قیمت استابلایزر تک فاز نسبت به قیمت استابلایزر سه فاز کمتر است. خرید دستگاه استابلایزر برای خانه رو به افزایش است. قیمت استابلایزر ۵kva، استابلایزر ۸kva یا ترانس برق ۸۰۰۰ ولت آمپر را می توانید از واحد فروش دریافت کنید.

عرضه بهترین قیمت استابلایزر تک فاز

قیمت انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز

قیمت انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز

قیمت استابلایزر تک فاز و قیمت استابلایزر سه فاز با توجه به تکنولوژی ساخت استابلایزر بستگی دارد. مکررا به انواع استابلایزر اشاره کرده ایم اما باز هم خالی از لطف نیست گذری بر انواع استابلایزر بزنیم. استابلایزر رله ای، استابلایزر سروو موتوری و استابلایزر میکروپروسسوری که از نوع تک فاز یا سه فاز می توانند باشند.

قیمت استابلایزر تک فاز یا سه فاز بسته به اعتبار برند سازنده، همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب و امکانات حفاظتی طراحی شده در رنج های متفاوتی قرار می گیرد. در مطلبی دیگر به استفاده از انواع رله در استابلایزر اشاره کردیم انواع رله های استفاده شده در استابلایزر تعیین کننده است مثلا استابلایزر تلویزیون می تواند رله ای حساس به فرکانس داشته باشد. در ادامه به اهمیت رله های استفاده شده در قیمت استابلایزر تک فاز یا سه فاز می پردازیم.

انواع رله ها در استابلایزر های موجود در بازار

انواع رله ها در استابلایزر های موجود در بازار

استفاده از انواع رله در قیمت استابلایزر تک فاز یا سه فاز موثر است حتما در بازار با استابلایزر با توان مشابه روبرو شده اید که از دو برند متفاوت دارای قیمت نامتقارنی هستند علت این امر می تواند انواع رله استفاده شده در استابلایزر یا حتی نوع سیم استفاده شده در ترانس برق می باشد یا می تواند جنس بدنه ساخته شده متفاوت باشد.

اما در اینجا خوب است به انواع رله ها اشاره ای کنیم. انواع رله ها از نظر روش های دریافت خطا از نظر عملکرد و قرار گیری در مدار متفاوت هستند. مثلا برای یک خطای اتصال کوتاه از سوی تجهیزات متصل به استابلایزر رله می تواند جریان، ولتاژ، مولفه هارمونیک، توان را بررسی کند این بسته به نوع رله استفاده شده دارد.

عرضه بهترین قیمت استابلایزر تک فاز

عرضه بهترین قیمت استابلایزر تک فاز

قیمت ترانس برق ۸۰۰۰ فاراتل برای مصارف برق مسکونی تک فاز مناسب است. مشترکین برق ۲۵ آمپر می توانند از این استابلایزر برای خانه استفاده کنند. همچنین می توانید برای یک کولر گازی ۲۴۰۰۰ btu از این استابلایزر استفاده کنید.

عرضه بهترین قیمت استابلایزر تک فاز در سطح کشور توسط گروه ویرا صنعت انجام می شود. اگر خریدار عمده یا جزء هستید می توانید خرید خود را در واحد فروش شرکت ثبت کنید. قیمت ارائه شده به مشتریان شرکت، زیر قیمت نمایندگی های مجاز فاراتل خواهد بود.

با خرید اینترنتی استابلایزر می توانید هم در زمان هم در پول خود صرفه جویی کنید و تجربه ی خریدی متفاوت و حرفه ای را برای خود رقم بزنید. هزینه ارسال استابلایزر رایگان خواهد بود.

برندهای معتبر استابلایزر را از ما بخواهید

برندهای معتبر استابلایزر را از ما بخواهید

قیمت استابلایزر فاراتل مدل stb2000 در بازار امروز در حدود ۱ میلیون تومان می باشد می توانید با قیمت بهتری این استابلایزر را از شرکت ما تهیه کنید. همچنین برای دریافت قیمت استابلایزر توشیبی، تکام، امگا و سایر برند های معتبر می توانید با کارشناس واحد فروش شرکت ارتباط برقرار کنید و از همین طریق خرید خود را ثبت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت استابلایزر سه فاز

قیمت استابلایزر سه فاز – ترانس اتوماتیک سه فاز فاراتل

قیمت استابلایزر سه فاز با کیفیت مناسب و گارانتی معتبر را از ما بخواهید. شرکت …