خانه / کابینت باتری / فروش کابینت باتری یو پی اس – خرید کابینت باتری

فروش کابینت باتری یو پی اس – خرید کابینت باتری

کابینت باتری یو پی اس چیست؟ دستگاه یو پی اس همانطور که می‌دانید دارای باتری UPS است و هرچقدر ظرفیت دستگاه یو پی اس بالا باشد، تعداد باتری یو پی اس استفاده شده در آن بیشتر است.برای محافظت از باتری یو پی اس در برابر گرد و غبار و یا هرگونه اتصالات احتمالی استفاده از کابینت باتری یو پی اس یک امر بسیار مهم تلقی گردیده است.

فروش کابینت باتری یو پی اس – خرید کابینت باتری

کابینت باتری یو پی اس – رک باتری

کابینت باتری یو پی اس – رک باتری

در بالا بیان کردیم که کاربرد کابینت باتری یو پی اس چیست و دلیل استفاده از آن را هم بیان کردیم. البته دلایل بسیار دیگری هم وجود دارد اعم از ظاهر زیبا در کابل کشی و همچنین یک کابل کشی حرفه ای را به رخ می‌کشد.

هرچقدر تعداد باتری و آمپراژ باتری یو پی اس افزایش پیدا کند به دنبال آن وزن باتری یو پی اس هم بیشتر می‌گردد بنابراین در ساخت کابینت باتری باید از ورق فلزی محکم و با استحکام بالا استفاده کرد.

ورقه‌های که در ساخت کابینت باتری ups استفاده می‌شود از جنس فلز و یا آلومینیوم هستند و با رنگ‌های روغنی مانند سیاه، سفید و شیری رنگ رنگ آمیزی می‌گردند.

در کابینت باتری‌های که تعداد زیادی باتری یو پی اس در آن قرار می‌گیرد از فن‌های سرد کننده و یا تهویه هوا استفاده می‌کنند تا از گرم شدن بیش از حد فضای کابینت باتری جلوگیری کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در کابینت باتری ups با کیفیت بالا وجود دارد، قرار دادن فیوز DC در آنها است به این دلیل که اگر اتصال احتمالی در باتری‌ها به وجود آمد سریعأ وارد عمل شده و جریان برق را قطع کند.

فروش انواع کابینت باتری ups

فروش انواع کابینت باتری ups

کابینت باتری ups در ابعاد مختلفی وجود دارد، همچنین از نظر تعداد طبقات بصورت زیر تقسیم بندی می‌گردد:

  • کابینت باتری یک طبقه
  • کابینت باتری دو طبقه
  • کابینت باتری سه طبقه
  • کابینت باتری چهار طبقه

به عنوان مثال ابعاد کابینت باتری یک طبقه که ظرفیت یک عدد باتری ۶۵ آمپر و یا باتری ۱۰۰ آمپر را داشته باشد در حدود ۴۶۵*۲۵۲*۳۳۲ میلی متر می‌باشد.

ابعاد کابینت باتری دو طبقه که ظرفیت ۸ عدد باتری ۲۸ آمپر و یا ۱۶ عدد باتری ۱۸ آمپر را داشته باشد در حدود ۴۶۵*۴۰۲*۶۵۰ میلی متر می‌باشد.

همانطور که مشاهده کردی ابعاد کابینت باتری یو پی اس باتوجه به تعداد باتری و آمپر باتری که در داخل آن قرار می‌گیرد متفاوت است.

شرکت ویرا صنعت علاوه بر فروش کابینت باتری یو پی اس در ابعاد مختلف، شروع به تولید و طراحی کابینت باتری ups طبق سلیقه شما مشتری عزیز کرده است و دیگر نگرانی بابت کابینت باتری UPS خود نخواهید داشت.

کافیست با برقراری تماس با طراحان ما در زمینه کابینت باتری ابعاد مورد نظر خود را گفته تا در کمترین زمان ممکن آنرا ساخته و تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابینت باتری یو پی اس فاراتل

مشخصات و ویژگی کابینت باتری یو پی اس فاراتل

کابینت باتری یو پی اس فاراتل جزو برترین کابینت باتری ساخت ایران است. کابینت باتری …