خانه / یو پی اس / فروش ups ایرانی – انواع یو پی اس ایرانی

فروش ups ایرانی – انواع یو پی اس ایرانی

فروش ups ایرانی امروزه توسط مرکز فروش یو پی اس و نمایندگی فروش یو پی اس بصورت حضوری و اینترنتی انجام می‌گردد. خریدار یو پی اس در بازار امروزه با برندهای مختلفی از یو پی اس رو به رو خواهد شد و تصمیم گیری برای انتخاب بهترین یو پی اس ایرانی بسیار سخت خواهد بود. در این مقاله می‌خواهیم بهترین یو پی اس ایرانی را معرفی کنیم.

فروش ups ایرانی - انواع یو پی اس ایرانی

عرضه ups برای مصارف مختلف

عرضه ups برای مصارف مختلف

در کشور ایران امروزه به دلیل نوسانات برقی که وجود دارد استفاده از یو پی اس یک امر بسیار مهم تلقی گردیده است.

تمام ادارجات دولتی، شرکت‌های خصوصی بزرگ، دیتاسنترهای بزرگ، بانک‌ها، کارخانجات و پالایشگاه‌ها نیاز دارند که برق مجموعه آنها بصورت دائم برقرار باشد. به همین دلیل مجبور به استفاده از یو پی اس یا منبع برق اضطراری هستند.

در بعضی از مجموعه‌های فوق از ژنراتور استفاده می‌کنند، اما ژنراتور به دلیل اینکه دارای سوخت فسیلی است و دارای سروصدا می‌باشد پیشنهاد نمی‌گردد.

در مقابل یو پی اس یک دستگاه الکترونیکی است و از باتری برای ذخیره انرژی الکتریکی استفاده می‌کند و هیچگونه سروصدایی ندارد و می‌تواند در اتاق رک یا اتاق برق نصب گردد.

عرضه یو پی اس برای مصارف مختلف از حمله یو پی اس خودپرداز ، یو پی اس کامیپیوتر، یو پی اس آسانسور در بازار وجود دارد و خریدار یو پی اس می‌تواند برای هر دستگاه برقی از یو پی اس استفاده کند.

فروش ups ایرانی

فروش ups ایرانی

تولیدکنندگان یو پی اس در ایران در سالهای قبل شروع به طراحی و تولید یو پی اس ایرانی کردند.

امروزه علاوه بر فروش ups ایرانی وارد کنندگان یو پی اس، انواع یو پی اس چینی، یو پی اس ایتالیایی و سایر یو پی اس با برندهای معتبر خارجی را در کشور ایران وارد کرده‌اند.

امروزه به دلیل نوسانات بازار ارز پیشنهاد ما به شما مشتری عزیز این است که درصورتیکه خواهان یو پی اس هستید، خرید ups ایرانی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

یک دلیل برای اینکه فروش ups ایرانی را ترجیح می‌دهیم به یو پی اس خارجی، قیمت مناسب تجهیز است و از طرفی یو پی اس ایرانی به دلیل اینکه در داخل ایران ساخته می‌شود تمام قطعات آن موجود است و درصورت معیوب شدن براحتی قابل تعمیر است.

شرکت ویرا صنعت علاوه بر فروش ups ایرانی ، فروش باتری یو پی اس و همچنین فروش استابلایزر ایرانی از جمله یو پی اس فاراتل ، یو پی اس فاران و یو پی اس آلجا فعالیت می‌کند.

برای دریافت قیمت انواع یو پی اس ایرانی و یو پی اس خارجی می‌توانید با همکاران واحد فروش ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

یو پی اس تک فاز

قیمت انواع یو پی اس تک فاز آنلاین و ups صنعتی

یو پی اس تک فاز یکی از تقسیم بندی های دستگاه یو پی اس است. …