خانه / استابلایزر / قیمت استابلایزر صنعتی سه فاز سروو موتوری

قیمت استابلایزر صنعتی سه فاز سروو موتوری

استابلایزر صنعتی مانند استابلایزر خانگی می‌باشد و وظیفه تثبیت ولتاژ را دارد، بدین معنی که نوسانات و نویزهای داخل برق شهر را حذف می‌کند و ولتاژی صاف و پایدار را در خروجی دستگاه ارائه می‌دهد. در این مقاله مشخصات استابلایزر صنعتی را بیان می‌کنیم تا شما خریدار دستگاه استابلایزر بیشتر با این محصول آشنا گردید.

قیمت استابلایزر صنعتی سه فاز سروو موتوری

استابلایزر صنعتی سه فاز چیست

استابلایزر صنعتی سه فاز چیست

استابلایزر صنعتی از نوع استابلایزرهای توان بالا است که در صنعت و در شرایط کاملأ سختی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانیزم دستگاه استابلایزر بدین صورت است که درصورت افت، نوسان و یا هرگونه تداخل دیگری که در شبکه رخ دهد به سرعت تشخیص می‌دهد و بصورت کاملأ اتومات رفع می‌کند.

عملکرد دستگاه استابلایزر کاملأ بدون سروصدا می‌باشد و از تکنولوژی روز دنیا در ساخت دستگاه استابلایزر استفاده شده است.

استابلایزر براساس سه نوع تکنولوژی ساخت طراحی شده است: استابلایزر رله ای ، استابلایزر سروو موتوری و استابلایزر AVR.

استابلایزر سروو موتوری که بحث این مقاله است براساس موتور سروو کار می‌کند و همچنین با تغییر تعداد دور سیم پیچ بر روی هسته های استوانه ای مانند عملیات اصلاح ولتاژ را انجام می‌دهد.

از دیگر ویژگی های استابلایزر صنعتی می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • پیوستگی خطی
  • شکل موج خروجی کاملأ سینوسی
  • هماهنگی فازها

عملکرد استابلایزر صنعتی سروو موتوری بدین صورت است که با افزایش و یا کاهش تعداد دور سیم پیچ یک بازوی متحرک بر روی موتور سروو حرکت می‌کند و به دنبال آن افزایش و یا کاهش ولتاژ صورت می‌گیرد.

قیمت استابلایزر سه فاز

قیمت استابلایزر سه فاز

استابلایزر سه فاز در توان های بالا طراحی و تولید می‌گردد. استابلایزر سه فاز به دلیل اینکه بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد باید دارای سیستم هوشمندتری نسبت به استابلایزر خانگی باشد.

به همین دلیل قیمت استابلایزر صنعتی سه فاز به نسبت قیمت استابلایزر خانگی بالاتر می‌باشد.

دستگاه استابلایزر برای اکثر مصرف کننده های خانگی ساخته و روانه بازار گردیده است. به عنوان مثال استابلایزر کامپیوتر ، استابلایزر تلویزیون ، استابلایزر یخچال ، استابلایزر برای کل منزل و این امکان به مشتریان داده شده است که متناسب با لوازم مصرفی خود استابلایزر مناسب را خریداری نمایند.

همچنین استابلایزر از نظر شکل ظاهری به دو نوع استابلایزر ایستاده و استابلایزر رومیزی تقسیم بندی می‌گردد، البته در بعضی از برندها مانند استابلایزر امگا نمونه استابلایزر دیواری هم طراحی شده است.

برای دریافت قیمت استابلایزر صنعتی ، قیمت استابلایزر فاراتل ، قیمت استابلایزر خانگی ، قیمت استابلایزر ۵kva ، قیمت استابلایزر ۳۰kva و قیمت استابلایزر امگا و سایر برندهای استابلایزر خارجی و ایرانی می‌توانید با کارشناسان فروش ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

استابلایزر مسکونی

استابلایزر مسکونی کنتور ۳۲ و ۲۵ آمپر

خرید استابلایزر مسکونی چه مزایایی دارد؟ شما خریدار محترم استابلایزر می توانید انواع استابلایزر تک …