خانه / باتری / قیمت باتری یو پی اس ایرانی بهترین برند

قیمت باتری یو پی اس ایرانی بهترین برند

برای استعلام قیمت باتری یو پی اس ایرانی فاراتل، صبا باتری و … با واحد فروش شرکت ویرا صنعت تماس حاصل نمایید. برای خرید باتری یو پی اس چه نکاتی را باید توجه کنیم؟ اگر به دنبال بهترین خرید هستید حتما راهنمای خرید باتری یو پی اس در وبسایت ما را مطالعه نمایید. اولین باتری ایرانی در دوره اشکانیان ساخته شده است.

قیمت باتری <a href=یو پی اس ایرانی بهترین برند” class=”wp-image-517″/>

انواع باتری یو پی اس و شاخص C Rate

انواع باتری یو پی اس و شاخص C Rate

قیمت باتری یو پی اس ایرانی توسط تولیدکنندگان رو به کاهش گذاشته است. باتری یو پی اس محبوب در بازار ایران باتری های سیلد اسید است. قیمت باطری های سرب اسید تولید ایران بسیار مناسب هستند.

باتری سرب اسید از دو نوع باتری خشک و باتری تر که شبیه به باتری های قدیمی خودرو هستند شامل می شود. قیمت باتری خشک با توجه به فناوری استفاده شده در آن متفاوت است چرا که طول عمر این باتری یعنی باتری خشک یو پی اس بسیار عالی است و قدرت انجام سیکل شارژ و دشارژ بالایی دارد. حتما نام باتری ژل را شنیده اید در ساخت الکترولیت این باتری از سیلیکا ژل استفاده شده است.

قیمت انواع باتری یو پی اس بسته به نرخ  C یا سی ریت متفاوت است C RATE که حداکثر ۱C می باشد معرف میزان جریان خروجی باتری در محدوده زمانی یک ساعت است یعنی اگر باتری ۱۰۰ آمپر ساعت ظرفیت دارد یعنی ۱۰۰ آمپر در یک ساعت است. اگر همین باتری دارای نرخ ۲C باشد یعنی ۲۰۰ آمپر در نیم ساعت را هم می تواند پشتیبانی کند. ان نرخ هم در زمان شارژ باتری و هم دشارژ تاثیر گذار است.شاخص نرخ  C RATE را دست کم نگیرید.

پیل اشکانی یا باتری اشکانی اولین باتری ایرانی

پیل اشکانی یا باتری اشکانی اولین باتری ایرانی

اولین باتری ساخت بشر در دوره اشکانیان و در حوالی بغداد کنونی ساخته و استفاده شده است. این باتری جهت آبکاری فلزات استفاده میشده است.
باتری کشف شده در برگیرنده یک کوزه سفالی و یک میله آهنی در وسط آن بوده است و دور میله یک استوانه مسی بوده که با قیر مستحکم شده است از قیر برای آب بندی باتری استفاده شده است.

خواه ناخواه این باتری در آن دوران ساخته شده و از آن استفاده میشده است اما امروزه نیز کشورمان در عرصه تولید تکنولوژی رشد چشمگیری داشته و تولید باتری های روز و رفع نیاز بازار داخلی به واسطه همین تولید کنندگان داخلی میسر شده است.

باشد که روزی فرا رسد که ایران عزیز دوباره بر قله علم و دانش جهان تکیه بزند و آن روز دور از دسترس نیست. گروه ویرا صنعت امروز به معرفی برندهای تولید کننده باتری یو پی اس پرداخته است.همان طور که می‌دانید قیمت باتری یو پی اس ایرانی بسیار اقتصادی تر از قیمت نمونه های خارجی همین محصولات است.

معرفی شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس ایرانی

معرفی شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس ایرانی

قیمت باتری یو پی اس ایرانی قطعا با توجه به برند تولید کننده و کیفیت آن در رنج های متفاوتی هستند. طبعا تولید کننده هایی که توانسته در طی سالیان متمادی رضایت مشتریان را جلب کنند با استقبال بیشتری روبرو هستند و قیمت محصولات این تولید کننده ها بخاطر شهرت برندسازی که انجام داده اند بالاتر است. شرکت های فاراتل و صبا باتری و سپاهان از به نام ترین تولید کنندگان باتری یو پی اس در ایران هستند.

بهرام مکانیک و خسرو افقهی بنیان گذار شرکت فاراتل در ایران می باشند نام این شرکت از ادغام دو کلمه فاراده و تلفان آمده است هر دو بنیان گذار شرکت سابقه بازداشت در خاک آمریکا را به دلیل صادرات تکنولوژی پیشرفته به ایران را دارند.

دو شرکت دیگر صبا باتری و سپاهان بعد از انقلاب شروع به کار کرده اند. صبا باطری در تهران و سپاهان در اصفهان فعالیت خود را آغاز کرده اند و رشد چشمگیری در ۱۵ سال اخیر داشته اند و همچنین توانسته اند نمونه باتری های خارجی را با بهترین کیفیت ارائه کنند.

برای استعلام قیمت و خرید باتری یو پی اس ایرانی با برندهای صبا باتری و سپاهان و فاراتل می توانید با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

قیمت باتری یو پی اس ایرانی

قیمت باتری یو پی اس ایرانی

قبل از استعلام قیمت باتری یو پی اس ایرانی اطلاعات خود را بهتر کنید زیرا قیمت باتری یو پی اس ایرانی با توجه به کیفیت و مقایسه با نمونه های خارجی بسیار مقرون به صرفه می باشد. باتری های یو پی اس از دسته باتری های قابل شارژ هستند.

اطلاعاتی نظیر طول عمر باتری می دانید چیست؟ طول عمر باتری به تعداد سیکل شارژ و دشارژ یک باتری می گویند اما خود این سیکل تعریف خاصی دارد قاعدتا شارژ کامل شارژ ۱۰۰% است و دشارژ کامل ۰ % ما نکته ی حائز اهمیت اینکه اگر ما باتری را در بازه ۳۰ تا ۸۰ درصد نگه داریم سیکل شارژ و دشارژ اتفاق نمی افتد و عمر باتری یو پی اس ما افزایش می یابد.
حال لزوما برای باتری یو پی اس گفته می شود ولی در هر باتری قابل شارژی این موضوع قابل استناد است. طول عمر باتری یو پی اس را معمولا با یک نمودار در کاتالوگ باتری نشان می دهند.

اما این را بدانید اگر فقط به دنبال خرید باتری یو پی اس هستید می توانید با اعتماد به واحد فروش مجرب شرکت اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آن ها قرار دهید و آن ها مناسب ترین و بهترین باتری یو پی اس برند با توجه به بودجه شما را معرفی می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش باتری هیتاکو

فروش باتری هیتاکو یو پی اس در ظرفیت های مختلف

فروش باتری هیتاکو در نمایندگی های فروش باتری یو پی اس هیتاکو عرضه می‌گردد. شرکت …