خانه / باتری / قیمت باتری یو پی اس صبا با ضمانت پس از فروش

قیمت باتری یو پی اس صبا با ضمانت پس از فروش

صبا باتری نامی آشنا در عرصه تولید باتری در ایران می باشد. باتری های شرکت صبا باتری اعم از باتری خودرویی، باتری یو پی اس، باتری نیروگاهی و باتری های صنعتی را شامل می شود. برای دریافت مناسبترین قیمت باتری یو پی اس صبا توسط گروه ویرا صنعت می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید.

قیمت باتری <a href=یو پی اس صبا با ضمانت پس از فروش” class=”wp-image-724″/>

طول عمر باتری یو پی اس

طول عمر باتری <a href=یو پی اس” class=”wp-image-725″/>

قیمت باتری یو پی اس صبا در بازار امروز دارای نوسان زیادی است. خریداران باتری یو پی اس باید علاوه بر کیفیت باتری به سال تولید شده باتری دقت کنند. چون هر باتری دارای طول عمری است این مسئه در مورد باتری های قابل شارژ دو معنی دارد. یک معنی یعنی مدت زمانی که باتری در حالت شارژ کامل کارش را انجام می دهد و معنی دیگر بسته به تعداد دفعات شارژ و دشارژ یک باتری دارد.

باتری های یو پی اس شرکت صبا با کیفیت خوب در بازار ایران موجود است. قیمت باتری یو پی اس صبا برای مصرف کنندگان داخلی بسیار مناسب می باشد. باتری‌های یو پی اس شرکت صبا در بازارهای منطقه هم جای پای خود را باز کرده است.

پدیده خود تخلیه در باتری یو پی اس

پدیده خود تخلیه در باتری یو پی اس

آیا قیمت باتری یو پی اس صبا با پدیده خود تخلیه هم ارتباطی دارد؟ باتری ها غیر شارژی در یک سال تا ۲۰ درصد از شارژ خود را از دست می دهند بدون اینکه به مصرف کننده ای وصل باشند. در باتری های قابل شارژ این پدیده خود تخلیه ۱۰% می باشد. این پدیده ارتباطی با قیمت ندارد و در تمام باتری ها مشاهده می شود.

علت اصلی این پدیده یعنی خود تخلیه یا self discharghe به علت بوجود آمدن جریان داخل خود باتری بین سلول هاست و بصورت واکنش شیمیایی این اتفاق رخ می دهد. بسیاری از خریداران باتری یو پی اس بیش از حد به این مسئله بها می دهند.

قیمت باطری صد آمپر یو پی اس

قیمت باطری صد آمپر یو پی اس

یکی از پرکاربرد ترین باطری ها در باتری های یو پی اس در بازار امروز باتری صد آمپر صبا می باشد قیمت باتری صد آمپر یو پی اس صبا بسیار مناسب در مقایسه با نمونه های خارجی، چینی و کره ای است. اگر خریدار عمده باتری یو پی اس هستید برای استعلام قیمت با واحد فروش شرکت ارتباط بگیرید تا تفاوت قیمتی ارائه شده از سمت شرکت ویرا صنعت را به خوبی حس کنید. به علت نوسانات نرخ ارز و عدم ثبات در بازار رویه ثبت قیمت روزانه از دستور کار شرکت خارج شده است.

قیمت باتری یو پی اس صبا

قیمت باتری یو پی اس صبا

خرید باتری ۱۲ ولت ۶۵ آمپر صبا در کنار باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر و باتری ۱۲ ولت ۴۲ آمپر UPS بسیار مرسوم است. تصور بسیاری این است خرید باتری صبا در استان البرز و کرج یا حتی شهریار بسیار اقتصادی تر است اما این تصور اشتباهی است شما می توانید باتری یو پی اس صبا را با قیمت زیر قیمت نمایندگی های متعدد در اینترنت از اینجا خرید کنید.

خرید و فروش اینترنتی باتری صبا یکی از بهترین خدماتی است که می توانید در اینجا تجربه کنید. برای مشاوره جهت خرید باتری مناسب یو پی اس می توانید با مشاورین فروش شرکت ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش باتری یو پی اس

مرکز فروش باتری یو پی اس ups در ایران

در مرکز فروش باتری یو پی اس انواع باتری یو پی اس از جمله باتری …