خانه / یو پی اس / قیمت دستگاه یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته

قیمت دستگاه یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته

خرید دستگاه یو پی اس با خروجی ۱۲ ولت برای تجهیزاتی همانند دوربین مدار بسته، سیستم سانترال،دستگاه پوز انجام میشود. قیمت دستگاه یو پی اس دوربین مدار بسته با قیمت مناسب مورد استقبال قرار گرفته است. شرکت ویرا صنعت تامین کننده یو پی اس های خانگی و صنعتی و باطری یو پی اس از برندهایی مانند APC، فاراتل، فاران، آلجا میباشد

دوربین-مدار-بسته-۲٫png” alt=”قیمت دستگاه یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته” class=”wp-image-749″/>

یو پی اس دوربین مدار بسته چیست

یو پی اس دوربین مدار بسته چیست

قیمت دستگاه یو پی اس دوربین مدار بسته به چند عامل وابسته است. برای شناخت بهتر ابتدا مروری بر عملکرد یو پی اس دروبین مداربسته می پردازیم. یو پی اس برای دوربین مدار بسته همانند یو پی اس برای کامپیوتر و سایر مصارف خاص در نقش برق اضطراری عمل می کند و به تداوم کار و امنیت کمک شایانی می کند.

می توانید دستگاه یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته را جدا تهیه کنید می توانید یو پی اس را برای چند مصرف کننده مختلف خریداری کرد اما خرید یو پی اس دوربین مدار بسته با خروجی ۱۲ ولت نیاز شما به خرید آداپتور برای هر دوربین را رفع می کند. باطری یو پی اس نسبت به باطری های بک آپ بسیار عمر بیشتری دارند و از قدرت شارژ و دشارژ بهتری هم بر خوردار هستند.

فروش یو پی اس خانگی

فروش یو پی اس خانگی

خریدار یو پی اس خانگی به دنبال تامین برق اضطراری برای مصرف کننده های مهم خود می باشد مانند دوربین مدار بسته، آسانسور و سایر موارد، در این بین هستند خریدارانی که کل تجهیزات خود را می خواهند تحت پوشش برق ذخیره شده در یو پی اس قرار دهند.

برای مصارف خانگی، اشتراک برق ۱۵ آمپر یا ۲۵ آمپر یا ۳۲ آمپر می باشد. اگر بخواهید برای کل مصرف کننده های خود یو پی اس خریداری کنید. یو پی اس ۳ کاوا برای اشتراک ۱۵ آمپر و یو پی اس ۶ کاوا برای مشترکین برق ۲۵ آمپر و یو پی اس ۸ کاوا برای ۳۲ آمپر مناسب می باشد.

می توانید دستگاه یو پی اس را قبل از جعبه تقسیم واحد خود نصب کنید تا در صورت قطع برق کلیه تجهیزات شما در مدار حفظ کند. قیمت دستگاه یو پی اس دوربین مدار بسته با توان کمتر و خروجی ۱۲ ولت بسیار مناسب است.

خرید یو پی اس خانگی یا یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته ؟

خرید یو پی اس خانگی یا یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته ؟

اینک خرید یو پی اس مخصوص دوربین مدار بسته یا برای چندین مصرف کننده بسته به نگاه و قدرت هزینه شما دارد. خرید ماژول UPS برای مصارف خانگی سلیقه ای است اما خرید ups صنعتی از مقرارتی خاص پیروی می کند. تولید کننده یو پی اس دوربین مدار بسته GMK در رنج آمپر ۱۰ آمپر تا ۳۰ آمپر یو پی اس تولید می کند و این بسته به تعداد دوربین ها و تجهیزات مصرفی دارد.

قیمت دستگاه یو پی اس دوربین مدار بسته با خروجی dc بسته به آمپری که تحویل می دهد تفاوت دارد. مجموعه ویرا صنعت با خرید یو پی اس دوربین و باطری یو پی اس از تولید کننده معتبر علاوه بر فروش محصولات به مشتریان، خدمات پس از فروش را هم انجام می دهد.

قیمت دستگاه یو پی اس دوربین مدار بسته

قیمت دستگاه یو پی اس دوربین مدار بسته

برای بسیاری از خریداران یو پی اس این مسئله مهمی است که خرید خود را بدون واسطه انجام دهند. شرکت مهندسی ویرا صنعت تامین کننده یو پی اس دوربین مدار بسته با خرید مستقیم یو پی اس از وارد کننده و شرکت بازرگانی تجهیزات الکتریکی می تواند مناسب ترین قیمت را برای مشتریان خود ارائه کند.

شما خریدار محترم می توانید برای خرید و استعلام قیمت دستگاه یو پی اس دوربین مدار بسته با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت یو پی اس اداری

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

قیمت یو پی اس اداری باتوجه به اینکه برای چه مصرف کننده های قرار است …