خانه / استابلایزر / قیمت روز انواع دستگاه استابلایزر

قیمت روز انواع دستگاه استابلایزر

تحقیقات به عمل امده نشان داده است که بیشترین حامل خرابی ها در وسایل الکتریکی ناشی از نوسانات و نویز های برق بوده است که هر ساله هزینه های زیادی را متحمل جامعه میکند.
برای جلوگیری از این خسارات یک راه خیلی موثر و به صرفه وجود دارد که آن هم استفاده از استابلایزر ها یا تثبیت کننده های جریان برق هستند. قیمت استابلایزر ها نسبت به هزینه ی خساراتی که میتواند هر ساله وارد نماید بسیار متناسب و به صرفه می باشد. پس اگر بخواهیم هم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و ریسک سوختن وسایل برقی را به حداقل ممکن برسانیم، خرید استابلایزر ضرورری است.

قیمت روز انواع دستگاه استابلایزر

خرید دستگاه استابلایزر با قیمت مناسب

خرید دستگاه استابلایزر با قیمت مناسب در خرید هر وسیله ای چه وسیله ی برقی و چه وسیله ی غیر برقی قیمت مناسب و کیفیت ساخت آن خیلی مهم و حائز اهمیت است. در حال حاضر در بازار رقابتی خرید و فروش استابلایزر، شرکت هایی وارد رقابت شده اند که فقط برای سود جویی خود، کیفیت محصولات را پایین آورده اند و با ارائه محصولات خود با قیمت های پایین به دنبال سود بیشتر هستند.

در شرکت تولید دستگاه استابلایزر ما همه ی استاندارد های جهانی رعایت شده و با نازل ترین قیمت های ممکن آماده ی عرضه ی محصولات با بهترین کیفیت می باشیم.

این طرز فکر اشتباه که خرید وسایل ارزان تر با کیفیت پایین تر به صرفه تر است متاسفانه در جامعه ی کنونی رواج یافته است و به این نکته دقت کمتری میشود که مثلا در خرید دستگاه استابلایزر کیفیت رکن اصلی می باشد چون تنها این دستگاه نیست، بلکه شما از این دستگاه برای محافظت از دستگاه ها و وسایل گران قیمت استفاده می شود.

شما باید به دنبال یک دستگاه با کیفیت بالا و یک قسمت مناسب باشید و همیشا در خرید های خود از استاندارد بودن محصول مورد نظر اطمینان پیدا کنید.

دستگاه استابلایزر چیست؟

دستگاه استابلایزر چیست؟دستگاه استابلایزر یک نوع تثبیت کننده ی جریان برق است که در صورت افت یا شدت گرفتن جریان، به سرعت این تغییر و نوسان را تشخیص میدهد و جریان را تثبیت میکند.

این دستگاه با تثبیت کردن جریان برق از رسیدن این نوسانات و نویز ها به دستگاه جلوگیری می کند و از سوختن و خراب شدن دستگاه ها که بعضی اوقات با به همراه داشتن هزینه های زیاد، خرید این دستگاه ها به صرفه ترین کار ممکن است. 

فروش دستگاه استابلایزر به صورت عمده

فروش دستگاه استابلایزر به صورت عمدهدر این مرکز خرید دستگاه استابلایزر انواع دستگاه ها با قیمت ها و سایز ها و کاربرد های متفاوت موجود میباشد. در این فروشگاه بزرگ انتخاب های متفاوت وجود دارد و در خرید دستگاه دست شما در انتخاب مدل و قیمت و تعداد دستگاه باز می باشد.

اگر به دنبال خرید عمده دستگاه های استابلایزر هستید بهترین انتخاب ها در فروشگاه ما‌ موجود می باشد‌. در این فروشگاه های ما فروش دستگاه ها به صورت عمده امکان پذیر است و درخواست های تعداد بالا در اسرع وقت امکان پذیر است.

راهنمای خرید دستگاه استابلایزر و نحوه ی انتخاب درست آن

راهنمای خرید دستگاه استابلایزر و نحوه ی انتخاب درست آن اول از همه باید توجه کنیم که ما برای استفاده در چه محلی و استفاده در چه شرایطی این دستگاه را لازم داریم. چون دستگاه های استابلایزر را هم میتوان در خانه که به استابلایزر خانگی و هم در صنعت که به استابلایزر صنعتی معروف هستند، می توان استفاده نمود.

پس اول از همه باید محل استفاده و کاربرد استابلایزر را مشخص نماییم. مثلا در برق شهری که ولتاژ برق آن در حدود ۲۲۰v است این تثبیت کننده ها حد تحمل میزان مشخصی از نواسانات و نویز های برق را دارند.

در استفاده های صنعتی دستگاه ها حجم بیشتر دارند و همچنین ولتاژ های متفاوت و حد تحمل بیشتری نسبت به دستگاه های خانگی دارند‌. همچنین اگر دستگاه را برای استفاده خانگی می خواهید، باید توجه داشت که این دستگاه ها برای وسایل مختلف همچون استابلایزر تلویزیون، یخچال و فریزر و… متفاوت بوده و هنگام خرید استابلایزر یا همان تثبیت کننده ی ولتاژ به همه ی این موارد توجه کنیم و بهترین را انتخاب نماییم. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت استابلایزر سه فاز

قیمت استابلایزر سه فاز – ترانس اتوماتیک سه فاز فاراتل

قیمت استابلایزر سه فاز با کیفیت مناسب و گارانتی معتبر را از ما بخواهید. شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید