خانه / یو پی اس / لاین اینتراکتیو / قیمت یو پی اس آسانسور برای تابلو فرمان آسانسور

قیمت یو پی اس آسانسور برای تابلو فرمان آسانسور

قیمت یو پی اس آسانسور باتوجه به اینکه برای کدام قسمت از بخش‌های آسانسور قرار است گذاشته شود متفاوت است.
قبل از اینکه به قیمت یو پی اس آسانسور بپردازیم ابتدا باید این توضیح داده شود که به چه دلیلی استفاده از یو پی اس آسانسور مهم و حیاتی است.

قیمت <a href=یو پی اس آسانسور برای تابلو فرمان آسانسور” class=”wp-image-423″/>

کاربرد یو پی اس آسانسور

کاربرد یو پی اس آسانسور

امروزه کمترین ساختمانی را مشاهده می‌کنید که از آسانسور استفاده نکرده باشد. همانطور که می‌دانید سازمان مقررات ملی ساختمان مقرر کرده است که ساختمان‌های بیش از ۳ طبقه باید از آسانسور برای حمل و نقل بین طبقات استفاده کنند. پس استفاده از آسانسور الزامی شده است.

همانطور که می‌دانید آسانسور یک تجهیز الکتریکی مکانیکی است، بدین صورت که برق شهر را بعنوان تغذیه دریافت کرده و به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کند و باعث حرکت کابین آسانسور می‌شود، بدین صورت اگر برق شهر قطع گردد، آسانسور هم دیگر خدمات‌رسانی نخواهد کرد.

آسانسور به دلیل اینکه کار جا به جایی افراد در بین طبقات را انجام می‌دهد، نباید به هیچ عنوان قطع گردد و دائمأ برقدار باشد.
علاوه بر این ممکن است در حین جا به جایی افراد برق ساختمان دچار مشکل شود و یا قطع گردد، به یکباره آسانسور مابین طبقات متوقف می‌شود و در این شرایط باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مسافران آسانسور خواهد شد. به همین دلیل استفاده از یو پی اس آسانسور یک امر ضروری و غیرقابل اجتناب است.

یو پی اس مناسب آسانسور

یو پی اس مناسب آسانسور

یو پی اس مناسب آسانسور باتوجه به چندین نکته در ساخت آن طراحی و روانه بازار می‌گردد، از جمله این نکات به شرح ذیل است:

  • مدت زمان قطع برق
  • ظرفیت آسانسور
  • محل قرارگیری یو پی اس آسانسور
  • نوع آسانسور

در مواقعی که برق شهر وصل است، آسانسور توان مورد نیاز خود را از برق شهر تامین می‌کند و باتری‌های یو پی اس توسط برق شهر در حال شارژ شدن هستند. وقتی برق شهر قطع گردد دستگاه یو پی اس وارد مدار شده و از انرژی ذخیره خود برای تامین توان مورد نیاز آسانسور استفاده می‌کند. مدت زمان سوئیچ کردن بین برق شهر و دستگاه یو پی اس بستگی به این دارد که کدام یک از انواع یو پی اس را استفاده کرده باشید.

یو پی اس مناسب آسانسور بسته به اینکه برای تابلو بلک اوت یا تابلو مدار فرمان و یا برای کل آسانسور می‌خواهید متفاوت است.

بیشتر متقاضیان یو پی اس آسانسور برای مدار فرمان و یا بلک اوت آسانسور یو پی اس را خریداری می‌کنند. یو پی اس مناسب آسانسور در دسته یو پی اس آفلاین و یا یو پی اس لاین اینتراکتیو قرار می‌گیرد.

ویژگی یو پی اس آسانسور

ویژگی یو پی اس آسانسور

عمومأ تمام یو پی اس‌های مناسب برای آسانسور دارای یک سری ویژگی‌ها هستند که در ذیل به آنها اشاره می‌کنیم:

  • سوئیچ کردن یو پی اس وقتی برق شهر قطع و وصل می‌شود تا تغذیه آسانسور توسط یو پی اس تامین گردد، کاملأ اتوماتیک است و بدون مداخله انسان انجام می‌گردد.
  • یو پی اس آسانسور بصورت کاملأ هوشمندانه‌ای طراحی شده است و در ابعاد بسیار کوچک و مناسب که بتوان آنرا در داخل تابلو آسانسور نصب کرد.
  • یکی ویژگی بسیار مهمی که این دستگاه دارد این است که تغذیه آن با برق است و از سوخت‌هایی که در طبیعت قابل اشتغال است استفاده نمی‌کند. به همین دلیل هیچگونه خطری برای ساکنین ساختمان ندارد و امکان آتشسوزی آن وجود ندارد.

قیمت یو پی اس آسانسور

قیمت یو پی اس آسانسور

همانطور که در بالا بیان گردید قیمت یو پی اس آسانسور بسته به اینکه برای کدام قسمت از آسانسور قرار است استفااده شود و چه توانی مورد نیاز است متفاوت است. اما اگر بخواهیم بطور کلی بیان کنیم قیمت  یو پی اس آساسنسور ۲ کاوا لاین اینتراکتیو که مناسب است برای تابلو مدار فرمان آسانسور ۳ میلیون تومان است و درصورت استفاده از تکنولوژی آنلاین و یا توان بیشتر قاعدتأ قیمت یو پی اس آسانسور بیشتر می‌شود.

خرید یو پی اس آسانسور توسط مراکز فروش یو پی اس معتبر انجام می‌گردد. شرکت ویرا صنعت در زمینه تامین انواع یو پی اس آسانسورهای آپارتمانی و بالابرهای صنعتی آماده خدمات رسانی به متقاضیان این محصول است.

برای دریافت قیمت یو پی اس آسانسور و یا قیمت برق اضطراری آسانسور همچینی قیمت یو پی اس ۲kva فاراتل همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید و از مشاروه رایگان آنها برای انتخاب بهترین یو پی اس آسانسور بهره‌مند گردید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت یو پی اس اداری

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

قیمت یو پی اس اداری باتوجه به اینکه برای چه مصرف کننده های قرار است …