خانه / یو پی اس / قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته

قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته

قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته بسته به اینکه چه تعداد دوربین و دستگاه ذخیره کننده در پروژه موجود است متفاوت می باشد. اما به دلیل اینکه تفاوت آنچنانی در توان های مصرفی آنها وجود ندارد میتوان تا حدودی متوجه شد که چه از نوع یو پی اس مناسب برای سیستم دوربین مداربسته می باشد.

قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته

یو پی اس چیست و دلیل مهم بودن آن برای سیستم دوربین مداربسته

همانطور که میدانید یو پی اس که در انگلیسی به همان UPS شناخته شده است مخفف کلمه Uninterruptible power supply  به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است. دستگاه یو پی اس در مکان هایی که بارهای حساسی دارند مثل بیمارستان ها، کارخانجات، اداره های بزرگ، بانک ها و…..که با قطع شدن برق ممکن است خساراتی به سیستم های برق وارد شود استفاده می شود.

همانطور که مستحضر هستید سیستم دوربین مداربسته برای شرکت ها بسیار حائز اهمیت است، به این دلیل که در مواقع قطع برق و نوسانات شدید ولتاژ امکان ضبط تصاویر توسط دستگاه ضبط کننده وجود ندارد و اگر سیستم دوربین مداربسته مجهز به دستگاه یو پی اس باشد میتوان حتی در نبود برق هم تصاویر را ضبط کرد و از آنها استفاده کرد.

قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته

انواع یو پی اس و بهترین آن برای سیستم دوربین مداربسته

دستگاه یو پی اس در سه نوع متخلف در بازا تهیه و عرضه میگردد که در ذیل معرفی میکنیم:

  • یو پی اس آفلاین

یو پی اس آفلاین در هنگام قطع شدن برق با تاخیر ۴میلی ثانیه ای وارد مدار میشود و برق تجهیزات مورد نیاز رو تامین می کند.

  • یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس لاین اینتراکتیو هم مانند یو پی اس آفلاین می باشد با این تفاوت که در خروجی دستگاه از استابلایزر استفاده شده و باعث میشود که نوسانات برقی حذف شود یا به عبارتی یک برق تمیز و صافی را به تجهیزات برساند.

  • یو پی اس آنلاین

یو پی آس آنلاین که بهترین نوع یو پی اس است بدون هیچ گونه تاخیری وارد مدار شده و ولتاژی کاملأ صاف و بدون نوسانی را به تجهیزات می رساند.

طبق توضیحات گفته شده در بالا میتواند از هر دو نوع یو پی اس آنلاین و یا یو پی اس لاین اینتراکتیو برای سیستم دوربین مداربسته استفاده کنید.

قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته

نحوه محاسبه یو پی اس برای سیستم دوربین مدار بسته

برای محاسبه توان یو پی اس و اینکه بدانیم چه یو پی اسی برای سیستم دوربین مدار بسته مورد نیاز است باید ابتدا توان تجهیزاتی که قرار است از برق یو پی اس تغذیه کنند را محاسبه کرده و از حاصلجمع آنها میتوانیم مقدار توان یو پی اس را به دست آوریم.

فرض کنید تعداد ۸ عدد دوربین دید در شب یک عدد دستگاه ضبط کننده و یک مانیتور داریم که میخواهیم تغذیه آنها را از دستگاه یو پی اس تامین کنیم. برای هر دوربین مقدار توان ۱۵W، برای دستگاه ضبط کننده ۵۰W و مانیتور هم ۱۰۰W در نظر بگیریم که مجموعأ میشود ۲۷۰W و میتوان برای این سیستم مورد نظر از یک عدد یو پی اس ۶۰۰VA به همراه دو عدد باتری ۱۲ آمپر را استفاده کرد. لازم به ذکر است مقدار زمان پیشتیبانی که میدهد به مدت ۱ ساعت می باشد.اگر خواهان مدت زمان بیشتری هستید باید از تعداد باتری بیشتر یا آمپر بیشتری استفاده کنید.

قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته

قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته

یو پی اس های مورد استفاده برای سیستم دوربین مداربسته از نوع آنلاین و لاین اینتراکتیو می باشد و همچنین باتری اضطراری که برای سیستم دوربین مداربسته استفاده میشود بسته به اینکه چه مدت زمان پیشتیبانی میخواهید و مقدار بار مصرفی چقدر است، مقدار آمپر متفاوتی دارند. برای دریافت مشاوره و خرید سیستم یو پی اس مناسب برای دوربین مداربسته میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی و مناسب ترین قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته را در اختیار مشتریان گرامی قرار بدهیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت یو پی اس اداری

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

قیمت یو پی اس اداری باتوجه به اینکه برای چه مصرف کننده های قرار است …