خانه / یو پی اس / قیمت یو پی اس صنعتی سه فاز و تک فاز

قیمت یو پی اس صنعتی سه فاز و تک فاز

قیمت یو پی اس صنعتی به دلیل اینکه مناسب تجهیزات صنعتی است دارای قیمت بالاتری است. در ابتدا امر بیایم به این موضوع بپردازیم که یو پی اس صنعتی چیست و دلیل استفاده از آنرا بیان کنیم و پس از قیمت انواع ups صنعتی با برندهای معتبر و مختلف را بیان کنیم. در مرکز فروش یو پی اس ویرا صنعت انواع یو پی اس صنعتی عرضه می‌گردد.

قیمت یو پی اس صنعتی سه فاز و تک فاز

یو پی اس صنعتی چیست ؟

یو پی اس صنعتی چیست ؟

همانطور که می‌دانید برق مورد استفاده در صنعت مانند کارخانجات، پالایشگاه، نیروگاه بصورت سه فاز است. در برق سه فاز مدار قدرت ترکیبی از سه جریان متناوب است که این سه جریان نسبت به همدیگر دارای ۱۲۰ درجه اختلاف فاز هستند و امکان بارگذاری بیشتر می‌باشد نسبت به مدارات تک فاز.

از اینرو استفاده از یو پی اس تکفاز اصلأ مناسب چنین مداراتی نمی‌باشد و جوابگو نیستند به همین دلیل طراحان، یو پی اس های سه فاز که در بازار به یو پی اس صنعتی معروف هستند را تولید کردند.

یو پی اس سه فاز برای تجهیزاتی که برق آنها سه فاز است و توان مصرفی آنها بالا می‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در یو پی اس های صنعتی از برق سه فاز استفاده کرده و بصورت مستقیم ذخیره می‌کند و مجددأ در زمانیکه برق شهر قطع گردد انرژی ذخیره شده را به تجهیزات ارسال می‌کند.

خروجی اینورتر دستگاه یو پی اس صنعتی ۳۸۰ تا ۴۰۰ ولت می‌باشد و راندمان یو پی اس صنعتی ۹۸% است درصورتیکه یو پی اس تک فاز راندمان در حدود ۹۰% را دارد.

قیمت یو پی اس صنعتی

قیمت یو پی اس صنعتی

یو پی اس صنعتی به دلیل پیچیدگی که دارد نسبت به یو پی اس تک فاز دارای قیمت بیشتری است. همچنین یو پی اس صنعتی از تعداد باتری بیشتری برخوردار است و از نظر ابعاد بسیار بزرگتر از یو پی اس تک فاز است.

برای دریافت قیمت یو پی اس صنعتی با برترین برندهای موجود در بازار از جمله قیمت یو پی اس فاراتل ، قیمت یو پی اس فاران و قیمت یو پی اس ۲۰kva می‌توانید با کارشناسان فروش ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

تکنولوژی یو پی اس صنعتی از تکنولوژی PWM IGBT با قابلیت تغذیه بارهای خطی و غیر خطی با کمترین نویز و هارمونیک در ولتاژ خروجی می‌باشد، به همین دلیل قیمت یو پی اس صنعتی در بازار گران می‌باشد.

شکل موج خروجی در یو پی اس صنعتی بصورت کاملأ سینوسی و با دقت بسیار بالایی می‌باشد و از تکنولوژی یو پی اس آنلاین در یو پی اس صنعتی استفاده شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش یو پی اس خانگی

مرکز فروش یو پی اس خانگی برای مصارف مختلف

فروش یو پی اس خانگی برای مصارف مختلف از جمله تلویزیون، سیستم صوتی، یخچال و …