خانه / یو پی اس / لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

قیمت یو پی اس اداری باتوجه به اینکه برای چه مصرف کننده های قرار است مورد استفاده قرار بگیرد متفاوت است. خرید و فروش یو پی اس برای تمام مصرف کننده های الکتریکی در شرکت ویرا صنعت انجام می‌گردد. در این مقاله بطور اختصاصی به انواع یو پی اس اداری می‌پردازیم و از اهمیت آن می‌گوییم، ما را تا انتهای مقاله همراهی فرمائید.

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

اهمیت استفاده از یو پی اس اداری

اهمیت استفاده از یو پی اس اداری

از دستگاه یو پی اس برای تامین برق مصرفی تجهیزات در شرایط بحرانی مانند افزایش و کاهش ولتاژ، تغییرات فرکانسی، نویزها و نوسانات داخل برق شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدین صورتکه برق شهر در ابتدا وارد دستگاه یو پی اس می‌گردد و پس از پاکسازی ولتاژ از نظر نویزها و نوسانات وارد تجهیزات مصرفی می‌گردد.

اما در بعضی از یو پی اس ها در شرایط عادی که برق شهر برقرار است این اتفاق صورت نمی‌گیرد و مستقیمأ از برق شهر تامین می‌گردد.

اهمیت استفاده از یو پی اس یکی از دلایلش این است که از تجهیزات در برابر برق شهر محافظت می‌کند و اهمیت دیگری که دارد این می‌باشد که درصورت قطع شدن ناگهانی برق شهر، برق تجهیزات قطع نمی‌گردد و کاربران می‌توانند به کار خود ادامه دهند.

درصورتیکه این اتفاق رخ ندهد و با قطع شدن برق شهر، برق قسمت اداری شرکت هم قطع گردد ممکن است اطلاعات داخل سیستم ها که معمولأ اطلاعات بسیار مهم و حیاتی هستند مخدوش گردند و به تجهیزات و قطعات به کار رفته در سیستم خسارت وارد گردد.

به همین دلیل تمام شرکتها چه شرکتهای کوچک چه شرکتهای بزرگ برای قسمت اداری مجموعه و یا قسمت حسابداری حتمأ از یو پی اس اداری استفاده می‌کنند.

قیمت یو پی اس اداری و متعلقات ups

قیمت یو پی اس اداری و متعلقات ups

قیمت یو پی اس اداری همانطور که بیان کردیم به عوامل بسیاری بستگی دارد. یکی از آن عوامل نوع تکنولوژی ساخت یو پی اس است.

برای یو پی اس اداری پیشنهاد کارشناسان فنی شرکت ویرا صنعت استفاده از یو پی اس لاین اینتراکتیو و یا یو پی اس آنلاین است.

یو پی اس آفلاین همانطور که می‌دانید شکل موج خروجی آن سینوسی نیست و از طرفی در سوئیچ کردن مدار یک مقدار تاخیر دارد، هرچند که این تاخیر متوجه سیستم های کامپیوتری نمی‌گردد اما درصورت داشتن سوئیچ شبکه ممکن است به تجهیز صدمه وارد کند.

قیمت یو پی اس اداری درصورتیکه یو پی اس لاین اینتراکتیو باشد به مراتب مناسبتر از قیمت یو پی اس آنلاین است.

قیمت یو پی اس اداری آنلاین ۱ کاوا در حدود ۴ میلیون تومان است اما یو پی اس لاین اینتراکتیو در حدود ۲ میلیون تومان است. البته اینکه یو پی اس باتری داخلی باشد یا باتری خارجی هم در قیمت یو پی اس تاثیر گذار است.

در شرکت ویرا صنعت انواع یو پی اس آسانسور ، یو پی اس اداری ، یو پی اس صنعتی ، یو پی اس خودپرداز ، یو پی اس فاراتل ، یو پی اس فاران با قیمت بسیار مناسب عرضه می‌گردد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

یو پی اس تک فاز

قیمت انواع یو پی اس تک فاز آنلاین و ups صنعتی

یو پی اس تک فاز یکی از تقسیم بندی های دستگاه یو پی اس است. …