خانه / یو پی اس / لیست قیمت یو پی اس آنلاین منبع تغذیه اضطراری

لیست قیمت یو پی اس آنلاین منبع تغذیه اضطراری

قیمت یو پی اس آنلاین به دلیل اینکه دارای تکنولوژی پیشرفته ای است بسیار گرانتر است. لیست قیمت انواع ups یا قیمت منبع تغذیه اضطراری با کیفیت مطلوب و پایینترین قیمت بازار را از ما بخواهید. شرکت ویرا صنعت عرضه کننده انواع یو پی اس آفلاین ، یو پی اس لاین اینتراکیتو و یو پی اس آنلاین با برترین برندهای ایرانی و خارجی می‌باشد.

لیست قیمت یو پی اس آنلاین منبع تغذیه اضطراری

انواع منبع تغذیه اضطراری ups

انواع منبع تغذیه اضطراری ups

دستگاه یو پی اس چیست؟ در واقع یو پی اس یک منبع برق اضطراری است که مابین برق شهر و دستگاه های مصرفی قرار می‌گیرد و در هنگام قطع شدن برق اصلی به عنوان پشتیبان و یا برق دوم وارد مدار شده است و توان مصرفی تجهیزات را تامین می‌کند.

از منابع برق اضطراری دیگه می‌توان به دستگاه ژنراتور هم اشاره نمود اما این دستگاه به دلیل سوخت فسیلی که دارد و همچنین آرامش اهالی ساختمان را مختل می‌کند اصلأ مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

دستگاه یو پی اس دارای سه نوع تکنولوژی ساخت می‌باشد که برای تجهیزات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  1. یو پی اس آفلاین که ساده ترین مدار را دارد و برای تجهیزاتی که حساسیت آنچنانی نسبت به قطع شدن برق ندارند مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  2. یو پی اس آنلاین در واقع دارای یک سیستم هوشمند است و دائمأ درحال کار می‌باشد و برق شهر در هر حالتی از مدار یو پی اس عبور می‌کند و پس از آن به مصرف کننده انتقال پیدا می‌کند.
  3. یو پی اس لاین اینتراکتیو تقریبأ مداری مابین یو پی اس آفلاین و یو پی اس آنلاین را دارد.

لیست قیمت یو پی اس آنلاین

لیست قیمت یو پی اس آنلاین

قیمت یو پی اس آنلاین باتوجه به اینکه دارای سیستم هوشمند است بسیار بالاتر از دو تکنولوژی دیگر ساخت یو پی اس است.

علاوه بر این عوامل دیگری بر قیمت یو پی اس آنلاین تاثیر می‌گذارد. به عنوان مثال یو پی اس آنلاین دارای دو نوع یو پی اس با باتری داخلی و یو پی اس با باتری خارجی است.

یو پی اس آنلاین با باتری خارجی اصولأ توانهای خیلی بیشتری را پشتیبانی می‌کند و مقدار توان مصرفی آن با توان نامی خودش تا حدودی یکسان است. اما در مقابل یو پی اس با باتری داخلی اصولأ تا توانهای ۵ کاوا موجود است و میزان توان مصرفی با توان نامی اندکی تفاوت دارد.

برای دریافت قیمت یو پی اس آنلاین و لیست قیمت انواع یو پی اس و همچنین منبع برق اضطراری می‌توانید با مرکز فروش یو پی اس تماس حاصل فرمائید.

در شرکت ویرا صنعت قیمت یو پی اس فاراتل خانگی ، قیمت یو پی اس آسانسور ، قیمت یو پی اس فاران ، قیمت یو پی اس ۲kva فاراتل و سایر توان ها و برندهای مختلف با پایینترین قیمت موجود در بازار با کیفیت مطلوب و گارانتی معتبر به فروش می‌رسد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش یو پی اس خانگی

مرکز فروش یو پی اس خانگی برای مصارف مختلف

فروش یو پی اس خانگی برای مصارف مختلف از جمله تلویزیون، سیستم صوتی، یخچال و …