خانه / یو پی اس / مرکز فروش یو پی اس خانگی برای مصارف مختلف

مرکز فروش یو پی اس خانگی برای مصارف مختلف

فروش یو پی اس خانگی برای مصارف مختلف از جمله تلویزیون، سیستم صوتی، یخچال و فریزر، کولرگازی، سیستم کامپیوتری در مرکز فروش یو پی اس شرکت ویرا صنعت عرضه می‌گردد. قیمت دستگاه ذخیره برق خانگی که همان یو پی اس خانگی می‌باشد در شرکت ویرا صنعت به پایینترین قیمت موجود در بازار عرضه می‌گردد.

مرکز فروش یو پی اس خانگی برای مصارف مختلف

کاربرد یو پی اس خانگی

کاربرد یو پی اس خانگی

از ابتدا اختراع برق بشر همواره درگیر نوسانات و نویزهای داخل برق شهر بوده است و از همان ابتدا به دلایل مختلف برق شهر دچار نوسان و نویز می‌گردد و این نوسانات برای تجهیزات برقی داخل منزل به هیچ عنوان مناسب نیست و به آنها صدمه می‌زند و طول عمر دستگاه را بشدت کاهش می‌دهند.

به همین دلیل محافظت از تجهیزات برقی داخل منزل مانند تلویزیون، یخچال، رایانه، کولرگازی در برابر نوسانات و نویزهای داخل برق شهر یک امر ضروری و مهم تلقی گردیده است.

استفاده از یو پی اس خانگی برای جلوگیری از این مشکلات و آسیب ها در منازل و یا حتی شرکت های کوچک و اداره ها پیشنهاد می‌گردد.

بنابراین یک واحد مسکونی احتیاج به حفاظت و تامین برق در شرایط بحرانی را دارد که بهترین راه استفاده از یو پی اس خانگی می‌باشد.

با استفاده از یو پی اس خانگی می‌توانید علاوه بر اینکه در شرایط نرمال که برق شهر متصل است از یک برق پایدار استفاده کنید بلکه در شرایط اضطراری و قطع شدن برق به وسیله دستگاه یو پی اس خانگی می‌توانید برق مورد نیاز تجهیزات را تامین کنید.

قیمت و فروش یو پی اس خانگی

قیمت و فروش یو پی اس خانگی

دستگاه یو پی اس خانگی از آنجاییکه بیشتر برق مصرفی منازل از نوع تک فاز می‌باشد بنابراین یو پی اس تکفاز برای مصرف کننده خانگی مناسب است.

فروش یو پی اس خانگی توسط مرکز فروش یو پی اس و نمایندگی فروش یو پی اس انجام می‌گردد.

شرکت ویرا صنعت با داشتن متخصصین در زمینه فروش یو پی اس خانگی توانسته است نیاز مشتریان خانگی را رفع کند و قیمت یو پی اس خانگی را با قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه کند.

در واقع شرکت ویرا صنعت با حذف واسطه ها و برقراری ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان یو پی اس و وارد کنندگان یو پی اس توانسته است به این مهم دست پیدا کند.

قیمت یو پی اس خانگی از قیمت یو پی اس صنعتی بسیار مناسبتر است. همچنین یو پی اس خانگی در دسته مینی یو پی اس و یا یو پی اس های سایز کوچک قرار می‌گیرد . دارای وزن و ابعاد بسیار مناسبی است که می‌توان براحتی بر روی میز آنرا قرار داد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

یو پی اس تک فاز

قیمت انواع یو پی اس تک فاز آنلاین و ups صنعتی

یو پی اس تک فاز یکی از تقسیم بندی های دستگاه یو پی اس است. …