خانه / استابلایزر / مشخصات، خرید و قیمت استابلایزر یخچال

مشخصات، خرید و قیمت استابلایزر یخچال

استابلایزر چیست؟ آیا خرید استابلایزر برای یخچال منطقی است؟ قیمت استابلایزر یخچال مقرون به صرفه است؟ فرق ترانس با محافظ در چیست؟ استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ که به عنوان ترانس برق می شناسیم چیزی ورای محافظ برق می باشد و خرید آن برای مصارف خانگی و صنعتی توصیه می شود.

مشخصات، خرید و قیمت استابلایزر یخچال

قیمت استابلایزر یخچال توجیه اقتصادی دارد؟

قیمت استابلایزر یخچال توجیه اقتصادی دارد؟

آیا قیمت استابلایزر یخچال مقرون به صرفه است؟ فرق ترانس با محافظ برق در چیست؟

فروش استابلایزر یا همان تثبیت کننده ولتاژ در بازار تجاری کالاهای الکتریکی رو به افزایش است. استابلایزر یخچال، استابلایزر جهت مصارف خانگی، استابلایزر تلویزیون و سایر موارد با توان های مختلفی در بازار موجود است.

اما آیا نصب استابلایزر برای یخچال فریزر الزامی است؟ حقیقت این است نصب استابلایزر برای یخچال فریزر می تواند یخچال را در مقابل نوسانات برق محافظت کند. استابلایزرهای سروو موتوری و میکروپرسسوری با دقت و سرعت بالایی عملیات تشخیص و تثبیت ولتاژ را انجام می دهند.

تا کنون خرید استابلایزر یخچال توصیه ما به خریدار استابلایزر نبوده است، شاید قیمت استابلایزر یخچال مناسب باشد و شما را ترغیب کند اما پیشنهاد ما با توجه به کارایی استابلایزر خانگی خرید یک استابلایزر با توان بالاتر برای کلیه تجهیزات خانه اعم از تلویزیون، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و سایر لوازم می باشد. فرق ترانس با محافظ برق در دو نکته است محافظ برق عملیات قطع برق را در مواقع اضطراری انجام می دهد و نهایتا با تاخیری تنظیم شده برق را وصل می کند. اما در ترانس برق یا استابلایزر عملیات قطع برق دارای حد مشخص است و استابلایزر معمولا تا ولتاژ ۱۵۰ ولت را تصحیح کرده و از خاموش شدن دستگاه جلوگیری می کند. سرعت و دقت تصحیح ولتاژ در استابلایزرهای سروو و میکرو مناسب است.

مشخصات، خرید و قیمت استابلایزر یخچال

مشخصات، خرید و قیمت استابلایزر یخچال

خریدار استابلایزر علاوه بر قیمت استابلایزر باید مشخصات یک استابلایزر خوب را بشناسد. قیمت استابلایزر خانگی با قیمت محافظ یخچال بسیار تفاوت می کند زیرا کارایی استابلایزر مفیدتر است. قیمت استابلایزر یخچال در مقایسه با استابلایزر خانگی پایین تر است زیرا توان خروجی پایین تری دارد اما نصب یک استابلایزر سروو یا میکرو برای کلیه لوازم خانه مطمئن تر و مناسب تر است.

در بازار تجاری استابلایزر ایرانی استابلایزر فاراتل، استابلایزر تکام، استابلایزر سارا و فاران در بورس فروش این کالای برقی قرار دارند.

خریدار استابلایزر باید بداند به عنوان نمونه استابلایزر سارا مدل t132s ظرفیت ۲۵۰۰va مناسب یخچال چند فوت می باشد؟ یا استابلایزر سارا ۳۵۰۰ ولت آمپر مناسب یخچال فریزر خود می باشد؟ نمونه سوال هایی که شاید بدنبال جوابش باشید را می توانید در راهنمای خرید استابلایزر مناسب پیدا کنید. اگر تمایلی به این کار ندارید با واحد فنی و فروش گروه ویرا صنعت تماس برقرار کنید تا در خرید استابلایزر مناسب شما را همراهی کنیم.

برای استعلام قیمت استابلایزر یخچال، استابلایزر خانگی، استابلایزر های صنعتی سه فاز و تکفاز می توانید با بخش فروش ارتباط برقرار نمایید. فروش انواع استابلایزر رله ای، استابلایزر سروو موتوری و میکروپروسسری با بهترین قیمت بازار عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت استابلایزر سه فاز

قیمت استابلایزر سه فاز – ترانس اتوماتیک سه فاز فاراتل

قیمت استابلایزر سه فاز با کیفیت مناسب و گارانتی معتبر را از ما بخواهید. شرکت …