خانه / استابلایزر / مشخصات فروش استابلایزر سه فاز صنعتی

مشخصات فروش استابلایزر سه فاز صنعتی

فروش استابلایزر سه فاز صنعتی و نیمه صنعتی در برندهای مختلف از جمله فروش استابلایزر امگا سه فاز ، فروش استابلایزر فاراتل و ترانس اتوماتیک سه فاز با تخفیف ویژه در شرکت ویرا صنعت به فروش میرسد.مشخصات انواع استابلایزر سه فاز در این مقاله بیان می‌گردد و خریداران استابلایزر می‌توانند بصورت اینترنتی خرید استابلایزر انجام دهند.

مشخصات فروش استابلایزر سه فاز صنعتی

مشخصات استابلایزر سه فاز

مشخصات استابلایزر سه فاز

در ابتدا امر باید بدانیم استابلایزر چیست و دلیل استفاده از آن چیست؟ استابلایزر در واقع یک دستگاه تثبیت ولتاژ است که برق شهر را در رنجهای که از قبل برایش تعریف شده است تقویت و یا تضعیف می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی های استابلایزر این است که نویزهای داخل برق شهر را حذف می‌کند و عمل فیلتراسیون را انجام می‌دهد و در آخر یک ولتاژ صاف و پایدارر را به مصرف کننده منتقل می‌کند.

دستگاه استابلایزر براساس ساخت تکنولوژی به سه دسته استابلایزر رله ای ، استابلایزر سروو موتوری و استابلایزر AVR یا همان میکروپروسسوری تقسیم بندی می‌گردند. برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله مربوط به انواع استابلایزر را مطالعه فرمائید.

از نظر برق ورودی و یا برق خروجی دستگاه استابلایزر به دو نوع استابلایزر سه فاز و استابلایزر تک فاز تقسیم بندی می‌گردند. فروش استابلایزر سه فاز و استابلایزر تک فاز در تمام مراکز فروش استابلایزر عرضه می‌گردند.

فروش استابلایزر سه فاز صنعتی

فروش استابلایزر سه فاز صنعتی

استابلایزر تک فاز عمومأ برای مکانهایی که تجهیزات الکترونیکی آنها برق تک فاز هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال استابلایزر خانگی تک فاز یا استابلایزر کولر گازی و همچنین استابلایزر کامپیوتر تمام اینها از استابلایزر تک فاز استفاده می‌کنند.

فروش استابلایزر سه فاز برای صنعت بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. تجهیزات مورد استفاده در صنعت بیشتر تجهیزاتی هستند که برق آنها سه فاز می‌باشد، در مقابل بعضی از خانه های مسکونی به دلیل اینکه توان مصرفی آنها زیاد است و به دلیل داشتن کولر گازی بسیار ، چیلر و یا سایر تجهیزاتی که در تاسیسات استفاده می‌شود، از استابلایزر سه فاز باید استفاده کرد. بنابراین برای خرید استابلایزر خانگی باید به برق ورودی و مقدار آمپر کنتور منزل را در نظر داشته باشید.

فروش استابلایزر سه فاز خانگی ، فروش استابلایزر سه فاز صنعتی و نیمه صنعتی ، فروش استابلایزر تک فاز خانگی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت مطلوب هم بصورت حضوری و هم بصورت اینترنتی در شرکت ویرا صنعت به فروش می‌رسد.

برای دریافت قیمت استابلایزر سه فاز صنعتی ۶۰kva ، قیمت استابلایزر ۳۰kva ، قیمت استابلایزر سه فاز امگا ، قیمت استابلایزر فاراتل و سایر برندها می‌توانید همین حالا با کارشناسان فروش ما در این زمینه تماس برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت استابلایزر سه فاز

قیمت استابلایزر سه فاز – ترانس اتوماتیک سه فاز فاراتل

قیمت استابلایزر سه فاز با کیفیت مناسب و گارانتی معتبر را از ما بخواهید. شرکت …