خانه / یو پی اس / آفلاین / مقایسه انواع یو پی اس تکفاز-فروش بدون واسطه

مقایسه انواع یو پی اس تکفاز-فروش بدون واسطه

در هنگام خرید یو پی اس تکفاز خریدار یو پی اس تکفاز باید به چه نکاتی دقت کند؟ شرکت ویرا صنعت مرکز فروش انواع یو پی اس آفلاین، آنلاین و لاین اینتراکتیو با برندهای معتبر با ضمانت پس از فروش می باشد. یو پی اس فاراتل، یو پی اس توانیر و یو پی اس تکام و سایر برندهای معتبر تولید کننده یو پی اس توسط این گروه عرضه می شود.

مقایسه انواع یو پی اس تکفاز-فروش بدون واسطه

یو پی اس چیست

یو پی اس چیست

یو پی اس تکفاز و یو پی اس سه فاز ارائه شده در بازار منبع های انرژی بدون وقفه می باشند. در واقع اصل و اساس کار یو پی اس تکفاز و سه فاز با ذخیره انرژی در باتری های یو پی اس ممکن می شود.

در بازار تجاری خرید و فروش یو پی اس اسامی مشخصی از سوی تولید کنندگان یو پی اس تک فاز و سه فاز مشخص گردیده است که شامل سه دسته می شوند:

  • یو پی اس آنلاین UPS Online
  • یو پی اس آفلاین Offline
  • یو پی اس لاین اینتر اکتیو Line-inter active

این اسامی از سوی تولید کنندگان مشخص شده است و در بازار جا افتاده است اما خریدار یو پی اس باید بداند هر کدام از این نوع یو پی اس مؤید چه عملکردی است.

مقایسه انواع یو پی اس تکفاز

مقایسه انواع یو پی اس تکفاز

در استاندارد جهانی IEC این اسامی تعریف شده است. یو پی اس تکفاز و یو پی اس سه فاز فارغ از الگوریتم کاری خودشان از سه نوع خارج نیستند. طبق استاندارد جهانی ما سه نوع یو پی اس داریم که شامل یو پی اس:

  • Voltage ferquence independent یا VFI
  • Voltage independent یا VI
  • Voltage ferquence dependent

VFI یعنی ولتاژ و فرکانس خروجی مستقل از ورودی می باشد، VFD یعنی ولتاژ و فرکانس وابسته به ولتاژ و فرکانس ورودی است و VI یعنی خروجی یو پی اس به تغییرات فرکانس ورودی وابسته است اما تغییرات ولتاژ تحت شرایط خاص و به صورت متناوب اتفاق می افتد. خریدار یو پی اس در هنگام خرید یو پی اس تکفاز یا یو پی اس سه فاز باید به این نکات آگاه باشد. با مطالعه راهنمای خرید یو پی اس تک فاز می توانید اطلاعات مورد نیاز خود برای خرید یو پی اس تکفاز را بدست بیاورید.

استعلام قیمت یو پی اس از مرکز فروش یو پی اس

استعلام قیمت یو پی اس از مرکز فروش یو پی اس

شرکت ویرا صنعت با اتکا به واحد فنی مجرب و اصل آگاهی دادن به خریداران یو پی اس به مرکز فروش یو پی اس در کشور تبدیل شده است. انواع یو پی اس های معتبر را می توانید از طریق این شرکت با قیمت مناسب خریداری کنید. یو پی اس فاراتل، یو پی اس توانیر، یو پی اس تکام، یو پی اس آلجا و یو پی فاران برای خریداران یو پی اس با قیمت عالی بصورت محدود به فروش می رسد. با خرید یو پی اس تکفاز و یو پی اس سه فاز می توانید باطری یو پی اس مورد نیاز خود را نیز از طریق واحد فروش با قیمت فوق العاده خریداری کنید. تولید کننده های یو پی اس و باتری یو پی اس در کشور توانسته اند نیاز بازار داخلی را تا حد زیادی رفع کنند اما یو پی اس خارجی هم با خدمات فروش و ضمانت پس از فروش شرکت ویرا صنعت توزیع می شود.

خرید و استعلام قیمت یو پی اس به همراه ارسال رایگان

خرید و استعلام قیمت یو پی اس به همراه ارسال رایگان

شرکت ویرا صنعت الکتریک مرکز فروش یو پی اس تکفاز و سه فاز در ایران با داشتن واحد فروش مجزا برای شما خریداران محترم آماده خدمت رسانی می باشد. خرید انواع یو پی اس فاراتل، یو پی اس تکام، یو پی اس فاران، یو پی اس آلجا، یو پی اس توانیر و سایر برندهای معتبر بازار موجود است. با استعلام قیمت یو پی اس ۳kva فاراتل، استعلام قیمت یو پی اس ۶kva فاراتل با مدیر فروش ارتباط بگیرید. یو پی اس ۵کاوا، یو پی اس ۳kva و یو پی اس ۲۰kva جزء پر فروش ترین یو پی اس های این شرکت می باشد. خرید انواع یو پی اس تکفاز و یو پی اس سه فاز برندهای معتبر ایرانی و خارجی برای خریدار یو پی اس بصورت اینترنتی و تلفنی میسر گردیده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت یو پی اس اداری

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

قیمت یو پی اس اداری باتوجه به اینکه برای چه مصرف کننده های قرار است …