خانه / استابلایزر / نحوه انتخاب و راهنمای خرید استابلایزر

نحوه انتخاب و راهنمای خرید استابلایزر

بسیاری از متقاضیان دستگاه استابلایزر به دنبال راهنمای خرید استابلایزر مناسب هستند تا بتوانند دستگاهی با بهترین کارآیی رو برای منزل خود تهیه کنند. در این مقاله سعی بر آن شده است که بطور کامل متقاضیان را راهنمایی کرده و درصورت احتیاج بیشتر به راهنمای خرید استابلایزر می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه انتخاب و راهنمای خرید استابلایزر

تفاوت استابلایزر با محافظ برق

تفاوت استابلایزر با محافظ برق

دستگاه استابلایزر به دلیل مدارات داخلی و قطعات حساسی که دارد در تلاش است که از ورود تمامی نوسان‌های داخل برق از نوسانات ریز تا دسته پرش‌های قابل توجه جلوگیری کرده و برقی بدون نویز و اعوجاج را به تجهیزات می‌رساند.

در مقابل محافظ برق یا همان محفاظ ولتاژ با توجه به مداری که داخل آن تعبیه شده است فقط درصورت وجود دسته پرش‌های قابل توجه وارد عمل شده است و در مقابل نوسان‌های ریز در واقع عملکری ندارد. باتوجه به

گفته‌های گفته شده درصورت انتخاب صحیح یک استابلایزر مناسب می‌توانید از دستگاه استابلایزر به عنوان محافظ ولتاژ هم استفاده کنید.

یکی از ویژگی‌هایی که دستگاه استابلایزر دارد این است که دارای عمر نامحدود است و توانایی مدیریت تمامی نوسان‌های ریز و پرش‌های قابل توجه را دارد اما در مقابل محافظ ولتاژ دارای عمر محدودی است و ممکن است با یکی دوبار انجام وظیفه دیگر کارآیی نداشته باشد.

نحوه انتخاب استابلایزر

نحوه انتخاب استابلایزر

امروزه برق نقش بسیار پررنگی را در زندگی ما دارد و از همان ابتدا اختراع برق انسان‌ها با نوسانات داخل برق مشکل داشتند که گاهأ این نوسانات باعث سوختگی و یا خرابی دستگاه‌های الکترونیکی می‌شود و ممکن است خسارات جبران ناپذیری را متحمل گردد. و حال اگر دستگاه‌ها گران قیمت و غیرقابل تعمیر باشد چه باید کرد؟
به همین دلیل استفاده از دستگاهی که توانایی حذف نوسان‌ها را داشته باشد یک امر بسیار مهم و حیاتی است.
دستگاه استابلایزر دستگاهی است که به همین دلیل ساخته شده است و امروزه بسیاری از منازل یا حتی کارخانجات از این دستگاه برای محافظت از تجهیزات الکترونیکی خود در برابر نوسانات برق استفاده می‌کنند.

قیمت استابلایزر و دلیل استفاده از آن

قیمت استابلایزر و دلیل استفاده از آن

دلایلی که باعث می‌شود از دستگاه استابلایزر استفاده کرد در ذیل آمده است:

  1. تثبیت برق شهر
    به دلیل وجود نوسان‌های زیادی که داخل برق شهر وجود دارد استفاده از دستگاه استابلایزر یک امر بسیار مهم و حیاتی است و باعث می‌شود که عمر و کارآیی دستگاه بالا رود.
  2. محافظت در مقابل اتصال کوتاه
    درصورت اتصال در مدارات داخلی یا در خروجی دستگاه استابلایزر به دلیل تعیبه مدارات داخلی حساس و دقیق در دستگاه استابلایزر بلافاصله فرمان قطع صادر می‌شود و از ایجاد هرگونه خسارت به مصرف کننده جلوگیری می‌کند.
  3. کاهش هزینه برق مصرفی
    به دلیل افت ولتاژ در شبکه برق باعث می‌شود که قدرت و راندمان الکتروموتورها در دستگاه‌ها کاهش یابد که باعث پایین آمدن دور الکتروموتور و گرم شدن آن می‌شود و به دنبال آن تلفات انرژی را داریم و افزایش برق مصرفی، باتوجه به نظر کارشناسان تا حدود ۲۵% در برق مصرفی صرفه جویی می‌شود.

راهنمای خرید استابلایزر و قیمت آن

راهنمای خرید استابلایزر و قیمت آن

برای خرید استابلایزر باید به نکاتی توجه کرد، مانند توان مصرفی دستگاه استابلایزر، میزان نوسانات در منطقه ای که در آن زندگی می‌کنید و حساس بودن مصرف کننده ها.
راهنمای خرید استابلایزر و نحوه انتخاب استابلایزر بسیار حساس است و باید آن را به دست متخصصان سپرد تا بهترین دستگاه را برای کاربران انتخاب کنند.

قیمت استابلایزر و همچنین قیمت استابلایزر تک فاز را می‌توان در لینک قیمت انواع استابلایزر و ویژگی آنها مشاهده فرمایید.

خرید و فروش استابلایزر امروزه توسط نمایندگی‌های فروش استابلایزر و مرکز فروش استابلایزر انجام می‌گردد. گروه بازرگانی الکتریک یکی از مراکز فروش معتبر در زمینه تامین انواع استابلایزر می‌باشد و با داشتن متخصصین و کارشناسان فروش باتجربه در زمینه راهنمای خرید استابلایزر مشاوره به مشتریان خود می‌دهد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت استابلایزر سه فاز

قیمت استابلایزر سه فاز – ترانس اتوماتیک سه فاز فاراتل

قیمت استابلایزر سه فاز با کیفیت مناسب و گارانتی معتبر را از ما بخواهید. شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید