خانه / باتری / نمایندگی باتری یو پی اس | قیمت کارخانه

نمایندگی باتری یو پی اس | قیمت کارخانه

نمایندگی باتری یو پی اس به دلیل اینکه دستگاه یو پی اس متقاضی بسیار زیادی دارد، در سراسر کشور وجود دارد. شرکت ویرا صنعت با در ارتباط بودن با نمایندگی انواع باتری یو پی اس و حدف واسطه‌ها توانسته است باتری یو پی اس را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه نماید.

نمایندگی باتری یو پی اس | قیمت کارخانه

باتری UPS

باتری UPS

ابتدای امر باید به این نتیجه رسید که باتری یو پی اس یکی از اجزای جدا نشدنی دستگاه یو پی اس است. همانطور که از اسم باتری مشخص است از این محصول به عنوان محل ذخیره انرژی استفاده می‌شود، بدین معنی که در صورت وجود برق شهر، به وسیله خازن‌هایی که داخل تجهیز تعبیه شده است باتری شارژ می‌شود و هنگام قطع شدن برق از ذخیره انرژی خود برای رساندن برق به تجهیزات استفاده می‌کند.

باتری UPS هم همانند سایر باتری‌ها است و عملکردی مشابه دارد فقط به دلیل اینکه برای دستگاهی مانند یو پی اس استفاده می‌شود از تکنولوژی متفاوتی برخوردار است. نحوه انتخاب باتری یو پی اس به عواملی بستگی دارد که مهمترین آن مدت زمان پشتیبانی است، به وسیله مدت زمانی که کاربر می‌خواهد در صورت نبود برق دستگاه یو پی اس برق‌رسانی کند، تعداد باتری UPS و آمپر باتری یو پی اس مشخص خواهد شد.

قیمت باتری یو پی اس

قیمت باتری یو پی اس

باتری یو پی اس باتوجه به اینکه باتری یو پی اس ایرانی یا باتری یو پی اس خارجی باشد متفاوت است. به غیر از برند باتری یو پی اس که در قیمت آن تاثیر می‌گذارد، آمپر باتری یو پی اس هم تاثیر گذار است. البته باید به این نکته هم اشاره کرد به دلیل اینکه باتری یو پی اس از سرب ساخته می‌شود و قیمت سرب هم در بازارهای جهانی دائمأ متغییر است پس قیمت باتری یو پی اس هم دائمأ در حال تغییر است.

برای دریافت قیمت باتری یو پی اس و اطمینان از اصل بودن محصول، پیشنهاد می‌شود به نمایندگی باتری یو پی اس و یا مرکز فروش یو پی اس مراجعه کنید تا بتوانید محصول خود را با قیمت مناسب خریداری نمائید.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا

نمایندگی باتری یو پی اس صبا

برای خرید باتری یو پی اس و اطمینان از اصل بودن کالا به کجا مراجعه کنیم؟ سوالی است که برای بسیاری از کاربران دستگاه یو پی اس پیش می‌آید و نمی‌دانند که باتری یو پی اس مورد نظر خود را از کجا خریداری نمایند.

باتری یو یو پی اس همانطور که می‌دانید در انواع باتری یو پی اس ایرانی مانند باتری یو پی اس صبا  باتری یو پی اس کره‌ای، چینی مانند باتری یو پی اس هیتاکو، باتری یو پی اس ولتامکس و سایر برندها در بازار موجود است.

باتری یو پی اس صبا به دلیل اینکه در ایران تولید می‌شود دارای قیمت بسیار مناسبی است نسبت به نوع خارجی. به همین دلیل باتری یو پی اس صبا دارای متقاضی بسیاری است از اینرو کارخانه باتری یو پی اس صبا، دارای نمایندگی باتری یو پی اس صبا در سراسر ایران است و متقاضیان این محصول می‌توانند با مراجعه به نمایندگی باتری یو پی اس صبا محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

فروش باتری یو پی اس بصورت عمده

فروش باتری یو پی اس بصورت عمده

باتری یو پی اس به دلیل مصرف زیادی که دارد اکثرأ مشتریان این محصول، باتری یو پی اس را بصورت عمده خریداری می‌کنند به دلیل اینکه صرفه اقتصادی دارد.

از طرفی به دلیل تقاضا زیادی که این محصول دارد، دائمأ باتری یو پی اس در کارخانجات‌ها و تولیدکنندگان در حال تولید است و نمایندگان باتری یو پی اس با خریداری این محصول بصورت عمده می‌توانند با قیمت بسیار مناسب باتری یو پی اس را به مشتریان خود عرضه نمایند.همچنین به دلیل تولید دائم این محصول، متقاضیان می‌توانند از تاریخ انقضا باتری یو پی اس اطمینان حاصل نمایند.

شرکت ویرا صنعت با برقراری ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان باتری یو پی اس و خریداری این محصول با قیمت عمده توانسته است پخش عمده باتری یو پی اس با قیمت درب کارخانه و کیفیت عالی را به مشتریان خود عرضه کند. برای دریافت قیمت باتری یو پی اس و راهنمایی انتخاب باتری یو پی اس می‌توانید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باتری یو پی اس در کرج

فروش مستقیم باتری یو پی اس در کرج

عرضه مستقیم و بدون واسطه باتری یو پی اس در کرج توسط گروه ویرا صنعت …