خانه / باتری / نمایندگی فروش باتری صبا بصورت اینترنتی

نمایندگی فروش باتری صبا بصورت اینترنتی

فروش باتری صبا باتری مخصوص یو پی اس با قیمت عالی توسط این شرکت انجام می شود. گروه ویرا صنعت مرکز فروش اینترنتی باتری یو پی اس در کشور می باشد. نمایندگی فروش باتری صبا به همراه ضمانت تعویض و گارانتی اصل بودن باتری UPS توسط این شرکت انجام می شود و خدمات پس از فروش صبا باتری را هم تقبل می کند.

نمایندگی فروش اینترنتی باتری صبا

خرید و فروش باتری صبا فرسوده و نو

خرید و فروش باتری صبا فرسوده و نو

فروش باتری صبا در نمایندگی فروش باتری یو پی اس صبا باتری با بهترین قیمت، ضمانت و گارانتی تعویض به خریداران محترم عرضه می شود.

استفاده از باتری سرب اسید کارخانه صبا باتری رو به افزایش است قیمت مناسب برای مصرف کننده و گارنتی تعویض و کیفیت ایده آل از اصلی ترین دلایل افزایش تمایل خریداران به خرید باتری سرب اسید صبا باتری می باشد.
البته تولید باتری یو پی اس در مواردی خاص هم انجام می شود مانند باتری های نیکل کادمیوم و لیتیوم یون که به شدت در حال رشد هستند. با این حال کماکان باتری سرب اسید اقتصادی ترین باتری یو پی اس در بازار تجاری باتری UPS می باشد.

باتری سرب اسید تقریبا ۱۰۰ بازیافت می شود. دو دلیل اصلی این بازیافت این است:

  • سرب بازیافتی ارزانتر از سرب جدید است.
  • تمام قسمت های باتری به طور کامل بازیافت می شوند.

پلی پروپیلن در پلاستیک باتری ها جهت ساخت باتری های جدید بازیافت می شود. اسید سولفوریک به عنوان کالای جدید به فروش می رسد و سرب داخل باتری ها یا ذوب می شود یا مجدد برای ساخت باتری استفاده می شود. سیستم بازیافت سرب تقریبا یه سیستم حلقه بسته می باشد و دور ریز بسیار کمی دارد.

دارندگان باتری یو پی اس می تواندد با خیالی راحت اقدام به فروش باتری صبا فرسوده خود کنند و قسمتی از هزینه های خود را پوشش دهند. شرکت ویرا صنعت باتری فرسوده و مستهلک شما را با بهترین قیمت خریداری می کند.

نمایندگی فروش اینترنتی باتری صبا

نمایندگی فروش اینترنتی باتری صبا

فروش باتری صبا توسط شرکت ویرا صنعت بصورت اینترنتی و تلفنی میسر گردیده است. امید است اخذ نمایندگی فروش اینترنتی باتری صبا منتج به رضایت مشتریان شده باشد.

باتری یو پی اس سیلد اسید صبا باتری با قیمت مناسب و کیفیت ایده آل می تواند گزینه خوبی برای خریدار باتری یو پی اس باشد.

قیمت باتری صبا باتری بسته به اینکه شما از کجا آن را خریداری می نمایید متفاوت است علاوه بر قیمت کف بازار، قیمت دیگری هم شکل گرفته است که قیمت نمایندگی ها فروش باتری صبا می باشد. مثلا قیمت نمایندگی صبا باتری جنوب تهران با نمایندگی صبا باتری شیراز متفاوت است. تصور عموم بر این است خرید باتری یو پی اس صبا از نمایندگی ها ارزانتر است.

فروش اینترنتی باتری یو پی اس صبا زیر قیمت نمایندگی های متعدد در سطح کشور باعث آسودگی خیال مشتری باتری صبا در باب هزینه و اصالت باتری یو پی اس شده است.

برای خرید و فروش باتری صبا باتری می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش باتری یو پی اس

مرکز فروش باتری یو پی اس ups در ایران

در مرکز فروش باتری یو پی اس انواع باتری یو پی اس از جمله باتری …