خانه / یو پی اس / یو پی اس صنعتی – فروش یو پی اس سه فاز

یو پی اس صنعتی – فروش یو پی اس سه فاز

یو پی اس صنعتی همانطور که از اسمش مشخص است در حوزه صنعت مورد استفاده قرار می‌گردد مانند پالایشگاه، پتروشیمی،کارخانجات، نیروگاه ها و تمامی تجهیزاتی که در صنعت هستند. در ابتدا امر باید بفهمیم یو پی اس صنعتی چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است و به چه صورت باید از آن نگهداری کرد.

یو پی اس صنعتی - خرید و فروش یو پی اس سه فاز

یو پی اس صنعتی سه فاز چیست

یو پی اس صنعتی سه فاز چیست

دستگاه یو پی اس یک منبع برق بدون وقفه است بدین صورتکه با قرار گرفتن مابین تجهیزات مصرفی و برق شهر می‌تواند در شرایط بحرانی که برق شهر دچار مشکل شده است توان تجهیزات مصرفی را تامین کند.

دستگاه یو پی اس در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می‌گردد. واحد اندازه گیری یو پی اس، توان که همان حاصلضرب جریان در ولتاژ است می‌باشد که برحسب KW (کیلووات) یا KVA نمایش داده می‌شوند.

داخل دستگاه یو پی اس از اینورتر استفاده شده است که برق متناب را به برق مستقیم تبدیل می‌کند برای ذخیره کردن انرژی توسط باتری یو پی اس و هرچقدر اینورتر دستگاه یو پی اس قویتر باشد توان و قدرت یو پی اس هم بیشتر خواهد بود.

یو پی اس از نظر برق ورودی و همچنین برق خروجی به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم می‌گردند:

  • یو پی اس سه فاز ورودی و سه فاز خروجی
  • یو پی اس سه فاز ورودی و تک فاز خروجی

معمولأ در صنعت که برق مجموعه یک برق با توان بسیار بالایی است و از ترانس استفاده می‌کنند و همچنین برق آنها سه فاز است از یو پی اس سه فاز و یا همان یو پی اس صنعتی باید استفاده کنند، حال متناسب با تجهیزاتی که در داخل کارخانه و یا پالایشگاه و هر مکان دیگری که نصب است از یو پی اس سه فاز خروجی و یا یو پی اس تکفاز خروجی استفاده می‌کنند.

فروش یو پی اس سه فاز صنعتی

فروش یو پی اس سه فاز صنعتی

یو پی اس صنعتی به دلیل اینکه در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد باید از پیشرفته ترین تکنولوژی ساخت دستگاه یو پی اس در آنها استفاده گردد، بنابراین یو پی اس صنعتی از نوع یو پی اس آنلاین می‌باشد. برای یو پی اس سه فاز صنعتی باید نگهداری و ایمنی حرف اول را بزند که در مقاله بطور جداگانه درباره نگهداری ups صنعتی صحبت کرده‌ایم.

خرید و فروش یو پی اس تکفاز / سه فاز و همچنین یو پی اس سه فاز به سه فاز در نمایندگی فروش یو پی اس و یا مرکز فروش یو پی اس با قیمت مناسب عرضه می‌گردد.

در شرکت ویرا صنعت فروش انواع یو پی اس از جمله یو پی اس رومیزی ، یو پی اس اداری ، یو پی اس دوربین ، یو پی اس خانگی در برندهای مختلف و اصل بودن کالا با پایینترین قیمت موجود در بازار انجام می‌گردد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت ups

لیست قیمت ups و متعلقات یو پی اس

برای دریافت لیست قیمت یو پی اس بهتر است به یک مرجع فروش یو پی …