خانه / یو پی اس / لاین اینتراکتیو / یو پی اس لاین اینتراکتیو یا یو پی اس آنلاین؟

یو پی اس لاین اینتراکتیو یا یو پی اس آنلاین؟

یو پی اس های موجود در بازار با نام های یو پی اس آفلاین، یو پی اس آنلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو شناخته می شوند. یو پی اس منبع برق اضطراری بدون وقفه می باشد. قیمت یوپی اس با توجه به تکنولوژی ساخت و توان آن تعیین می شود. برای خرید اینترنتی یو پی اس می توانید از مرکز فروش یو پی اس، شرکت بازرگانی ویرا صنعت اقدام نمایید.

یو پی اس لاین اینتراکتیو یا یو پی اس آنلاین؟

انواع یو پی اس

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس لاین اینتراکتیو یکی از سه نام تجاری یوپی اس می باشد که در بازار بسیار مورد استفاده است. اما حقیقت این نام گذاری چیست؟ بر طبق استاندارد IEC در دنیا، یو پی اس ها طبق سه استاندارد تولید می شوند.

استاندارد VFD، VI و VFI که در هر کدام از این سه نوع شرایط متفاوت است.  

در استاندارد IEC، VFD معرف وابستگی تغییرات ولتاژ خروجی به ورودی می باشد که ما را به یاد یوپی اس آفلاین می اندازد اما یو پی اس لاین اینتر اکتیو در کدام دسته قرار می گیرد؟

یو پی اس لاین اینتراکتیو با ترکیب دو یو پی اس آفلاین و آنلاین طراحی اولیه شده است و مزایایی از هر دو نوع یو پی اس دیگر را دارد.

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس لاین اینتراکیتو در دسته VI قرار دارد.  VI در واقع نشانگر مستقل بودن ولتاژ خروجی نسبت به ولتاژ ورودی است اما به صورت متناوب و تحت شرایط خاص. این نکته به صورت کامل بیانگر عملکرد یو پی اس لاین اینتراکتیو است.  

یو پی اس لاین اینتراکتیو در حالت عادی همانند یو پی اس آفلاین عمل می کند اما با امکانات حفاظتی بالاتر و داشتن فیلترهای مخصوص توانایی تثبیت ولتاژ در حد معین را دارد همچنین از ورود نویزها و over ولتاژ های ناگهانی جلوگیری می کند.

کاربرد ups با توجه به انواع یوپی اس متفاوت است. برای خرید اینترنتی یو پی اس سایت های فروشگاهی بیشماری وجود دارد. شرکت ویرا صنعت مرکز فروش یو پی اس در کشور با بهترین خدمات فروش می باشد.

یو پی اس آنلاین بخریم یا یو پی اس لاین اینتراکتیو؟

یو پی اس آنلاین بخریم یا یو پی اس لاین اینتراکتیو؟

در مرکز فروش یو پی اس این امکان برای خریدار یوپی اس وجود دارد تا از بین انواع یو پی اس برندهای معتبر ایرانی و خارجی محصول مناسب خود را انتخاب کند.

کاربرد ups آنلاین با یو پی اس لاین اینتراکتیو تشابهاتی دارد. اما در ادامه با جزئیات بیشتری به مقایسه یو پی اس آنلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو می پردازیم.

یو پی اس آنلاین از سمت ورودی و خروجی کار تبدیل برق را دائما انجام می دهد.
از این جهت ولتاژ کاملا سینوسی روی خروجی است اما کارکرد دائمی یو پی اس در حالت عادی معظلاتی همچون تعمیر و نگهداری زیادی را به دنبال دارد.

یو پی اس لاین اینتراکتیو با توجه به وضعیت شبکه بصورت متناوب وارد مدار می شود و تعمیر و نگهداری کمتری دارد.

مدت زمان سوئیچ در یو پی اس لاین اینتراکتیو در حد ۴ میلی ثانیه است اما در یو پی اس آنلاین مدت زمان سوئیچ صفر می باشد ضمنا بازده عملکرد یو پی اس لاین اینتراکتیو بالاتر از یو پی اس آنلاین است.

کاربرد یو پی اس لاین اینتراکتیو

کاربرد یو پی اس لاین اینتراکتیو

موارد استفاده یوپی اس لاین اینتراکتیو به عنوان ups آسانسور، یو پی اس سرور می باشد. برای انتخاب یو پی اس مناسب، راهنمای خرید یو پی اس را می توانید مطالعه نمایید. یو پی اس ۵۰۰ وات تا زیر ۱۰ کیلو ولت آمپر محدوده تولید یو پی اس لاین اینتراکتیو می باشد.

برای استعلام قیمت ups 5kva و قیمت یو پی اس فاراتل، اینفورم لگراند، تکام و سایر برندهای معتبر تولید کننده یو پی اس می توانید با واحد فروش شرکت بازرگانی ویرا صنعت تماس حاصل نمایید.

شما می توانید با خرید راحت و حرفه‌ای یو پی اس از مرکز فروش یو پی اس در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت یو پی اس اداری

لیست قیمت منبع تغذیه ups اداری / فروش یو پی اس

قیمت یو پی اس اداری باتوجه به اینکه برای چه مصرف کننده های قرار است …